Oferta pracy

Specjalista ds. przetargów

WC SERWIS Sp. z o.o. Spółka Komandytowa

  • Szybowa 2, Zabrze
    Zabrze, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Szybowa 2

Zabrze

Twój zakres obowiązków

  • Wyszukiwanie postępowań przetargowych, konkursów w tym zapytań cenowych potencjalnych kontrahentów,

  • Przygotowywanie ofert cenowych i niezbędnej dokumentacji pod przetarg, konkurs lub zapytanie,

  • Analiza merytoryczna dokumentów przetargowych (zapytania przetargowe etc.),

  • Kontakt z potencjalnym klientem w sprawach doradztwa technicznego, specyfikacji produktów czy terminów realizacji,

  • Kontrolowanie przebiegu realizacji umów przetargowych,

  • Archiwizowanie dokumentacji przetargowej i konkursowej oraz inne prace administracyjne,

  • Monitorowanie rynku pod kątem oferowanych przetargów, konkursów oraz zapytań.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,

  • Znajomość ustawy Prawo Zamówień Publicznych, wraz z aktami wykonawczymi oraz znajomości innych aktów prawnych regulujących zagadnienia zamówień publicznych,

  • Doświadczenie na stanowisku specjalisty ds. przetargów, min. 2 lata,

  • Chęć dzielenia się zdobytym doświadczeniem,

  • Obsługa komputera w tym środowiska Office oraz dokumentów Google,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu, asertywność, dobra organizacja pracy, wysoka motywacja i zaangażowanie.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie UOP u polskiego pracodawcy z 25-letnim stażem na rynku,

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

  • Jasną ścieżkę awansu zawodowego oraz wzrostu zarobków,

  • Gwarantujemy pozytywną energię, wsparcie oraz szacunek,

  • Zasadę work-life-balance.

Od opracowania ponad 20 lat temu przez firmę WC SERWIS pionierskich rozwiązań w dziedzinie sanitariatów, które zrewolucjonizowały sektor usług eventowych firma wkroczyła w etap dynamicznego rozwoju. Dzięki wyznaczaniu standardów na rynku staramy się cały czas rozwijać. Nasza praca oparta jest na zdobytym doświadczeniu w branży, staramy się być innowacyjni. Stawiamy na nowatorskie rozwiązania techniczne z zakresu hydrauliki oraz branży sanitarnej.

WC SERWIS jest polską firmą, liderem usług zaplecza sanitarnego na terenie całej Polski. Jesteśmy rozpoznawalni dzięki temu, że mieliśmy okazję obsługiwać takie wydarzenia jak: Światowe Dni Młodzieży, największe festiwale: Opener, Orange Warsaw, Global Gathering (największy festiwal muzyki elektronicznej na świecie), obsługujemy liczne poligony wojskowe, stawiamy szpitale tymczasowe , budujemy zaplecza socjalne i sanitarne dla licznych placów budów prowadzonych przez kluczowych globalnych graczy rynkowych. Naszymi klientami są zarówno wielkie korporacje jak i osoby fizyczne. Jesteśmy elastyczni, zwinni w działaniu, szybko reagujemy na potrzeby rynku i poszczególnych naszych Klientów. Pracujemy z pasją, zapałem, jesteśmy kreatywni. Nasza kultura organizacyjna zasadza się na bliskich relacjach, dobrej komunikacji pomiędzy współpracownikami oraz Właścicielem. W ciągu 20 lat działania z małej rodzinnej firmy przekształciliśmy się w grupę 3 spółek zarządzanych przez jednego Właściciela.

Przewiń do profilu firmy