Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. przetwarzania danych i raportowania

CREDITEXPRESS INKASSO Poland Sp. z o.o.O firmie

CREDITEXPRESS INKASSO Poland Sp. z o.o.

Racławicka 2

Krzyki

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • importowanie danych do systemu;
  • aktualizowanie bazy danych;
  • tworzenie zestawień i raportów na potrzeby klientów wewnętrznych i zewnętrznych;
  • analizowanie i optymalizacja procesów.

Nasze wymagania

  • min. 1 rok doświadczenia z zakresu analiz danych;
  • dobra znajomość SQL;
  • znajomość MS Excel w tym m.in.: tabele przestawne, zagnieżdżanie funkcji.

Mile widziane

  • znajomość zagadnień Data Mining.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • pełny etat;
  • wsparcie, wiedzę i pomoc przełożonego i współpracowników;
  • możliwość pracy zdalnej w czasie pandemii w okresie ustalonym przez firmę (po wcześniejszym przeszkoleniu; sprzęt służbowy);
  • praca w godzinach od 8:00-16:00.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji

1

APLIKACJA

2

SELEKCJA

3

SPOTKANIE

4

DECYZJA

5

WITAJ NA NASZYM POKŁADZIE

Jesteśmy Firmą, która realizuje indywidualne podejście do każdego pracownika. Zależy nam na osiąganiu celów poprzez wspólne zaangażowanie wszystkich zespołów. Więcej o nas: http://creditexpressinkasso.pl

Specjalista ds. przetwarzania danych i raportowania, Racławicka 2, Krzyki, Wrocław