Specjalista ds. przetwarzania danych - Logistyk z językiem rosyjskim

Romax Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Ewidencja i przetwarzanie danych
  • Współpraca z firmami spedycyjnymi i agencjami celnymi
  • Planowanie i koordynowanie dostaw do Klienta zgodnie z zamówieniami
  • Monitorowanie i kontrola realizacji zleceń dostaw oraz dbanie o ich jakość i terminowość
  • Kompleksowa obsługa klientów zgodnie ze standardami firmy
  • Przygotowywanie raportów, kalkulacji, analiz
  • Kontrola dokumentacji i obiegu dokumentów
  • Wsparcie zespołu sprzedaży w codziennej pracy
  • Współpraca z innymi działami w firmie

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka rosyjskiego
  • Doświadczenie zawodowe w zakresie logistyki
  • Wykształcenie wyższe
  • Inicjatywa, samodzielność oraz konsekwencja w działaniu
  • Wysoki poziom motywacji oraz umiejętność pracy pod presją czasu i wyniku
  • Asertywność i komunikatywność
  • Odpowiednia priorytetyzacja zadań

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego
  • Znajomość zagadnień związanych z przepisami celnymi

To oferujemy

  • Pracę w młodej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Pracę na cały etat
  • Narzędzia pracy umożliwiające realizację wyznaczonych zadań
  • Atrakcyjny system prowizyjny

Firma Romax Sp. z o.o. - prężnie rozwijająca się firma działająca w branży materiałów drewnopochodnych, bezpośredni importer różnych płyt drewnopochodnych na rynek UE z Rosji, Białorusi, Ukrainy, Brazylii i Chin.

Specjalista ds. przetwarzania danych - Logistyk z językiem rosyjskim, Warszawa