Oferta pracy

Specjalista ds. przetwarzania danych z j. niemieckim

Arche Consulting Sp z o.o.O firmie

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Numer ref.: SPD/GDA/MAS

Obowiązki:

  • wprowadzanie danych, kontrola ich poprawności,
  • monitorowanie przebiegu procesu w systemie operacyjnym,
  • zarządzanie danymi w wewnętrznym systemie,
  • aktywne rozwiązywanie problemów,
  • przygotowywanie raportów,
  • tłumaczenie dokumentów,
  • współpraca z jednostkami zewnętrznymi oraz innymi działami,
  • budowanie dobrych relacji oraz pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania:

  • znajomości języka niemieckiego i angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • wykształcenie średnie lub wyższe,
  • znajomość oprogramowania MS Office,
  • zdolności analityczne,
  • otwartość na zdobywanie nowej wiedzy.

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • szkolenia wdrożeniowe,
  • obszerny pakiet benefitów,
  • prywatną opiekę medyczną.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w j. angielskim.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne