Ta oferta pracy jest nieaktualna od 286 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Przetwarzania i Analizy danych

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 05.09.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Specjalista ds. Przetwarzania
    i Analizy danych
    Miejsce pracy: Poznań
    Nr. ref: RIA17

    WYMAGANIA:

    • Bardzo dobra znajomość języka SQL/PLSQL (warunek konieczny)
    • Biegła znajomość obsługi MS Excel
    • Mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym
    • Dobra organizacja pracy, otwartość i umiejętność współpracy w Zespole
    • Zaangażowanie oraz odpowiedzialność za wykonywane zadania
    • Samodzielność

    ZADANIA:

    • Tworzenie nowych rozwiązań służących do automatycznego przetwarzania danych w oparciu o język skryptowy i bazy danych MS SQL / Oracle
    • Tworzenie i dokonywanie zmian w istniejących rozwiązaniach służących do automatycznego przetwarzania danych
    • Bieżące monitorowanie procesów przetwarzania danych
    • Rozwiązywanie incydentów dotyczących stworzonych rozwiązań
    • Tworzenie dokumentacji przygotowanych rozwiązań
    • Rozwój narzędzi analitycznych oraz wspieranie procesu podejmowania decyzji biznesowych
    • Tworzenie raportów na potrzeby biznesu

    OFERUJEMY:

    • Możliwość rozwoju zawodowego / udział w szkoleniach
    • Dużą samodzielność działania
    • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności/ doświadczenia
    • Dodatkowe benefity