Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych „TUW” moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko specjalista ds. przetwarzania i dystrybucji danych” Jeżeli kandydat chce uczestniczyć również w przyszłych rekrutacjach, prośba o dołączenie dodatkowej zgody: „Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych „TUW” moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji”
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych "TUW"

Specjalista ds. przetwarzania i dystrybucji danych

Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych "TUW"O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Henryka Raabego 13, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 3 dni
    do: 29 lis 2020
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Henryka Raabego 13

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • analiza zagadnień biznesowych w zakresie hurtowni danych w porozumieniu z pracownikami biznesowymi

  • implementacja rozwiązań w technologii SAS

  • testowanie przygotowanych rozwiązań

  • dokumentacja przygotowanego rozwiązania w metadanych SAS

  • wdrażanie rozwiązań w środowisku SAS-DI

  • wykonywanie czynności administracyjnych związanych z utrzymaniem środowiska SAS

Nasze wymagania

  • znajomości technologii SAS w środowisku Linux oraz narzędzi: EGUIDE, DI, VA/Viya, Managemant Console, Pocess Manager

  • umiejętności programowania SAS-SQL, 4GL, MACRO

  • podstawowej znajomości systemów Linux, Windows

  • samodzielności w prowadzeniu prac analityczno rozwojowych w zakresie hurtowni danych

  • komunikatywności i umiejętności współpracy

  • wiedza z zakresu ubezpieczeń będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju zawodowego

  • pracę przy ciekawych i ambitnych projektach

  • prywatną opiekę medyczną

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych „TUW” działające na rynku ubezpieczeń od 1992 roku, poszukuje kandydata na stanowisko: Specjalista ds. przetwarzania i dystrybucji danych.

Przewiń do profilu firmy

Aplikacje zawierające CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się wyłącznie z wybranymi kandydatami.