Oferta pracy

Specjalista ds. przygotowania budów

Construction Development Center

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie dokumentów dla budów w zakresie zamówień materiałowych, zajęć terenu i wniosków zakupowych,

  • Przygotowywanie wycen robót budowlanych i dokumentów przetargowych dla zadań wykonywanych dla Klientów

  • Opracowywanie i weryfikacja kosztorysów i wycen robót remontowych,

  • Współpraca z kierownikiem budowy przy organizacji konkursów ofert na zakresy zadań przeznaczone do podwykonawstwa,

  • Monitorowanie rynku podwykonawców i dostawców budowlano instalacyjnych,

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (energetyka, inżynieria środowiska, budownictwo),

  • 1 rok doświadczenia zawodowego w obszarze infrastruktury liniowej (ciepłownictwo, gazownictwo, wod-kan),

  • umiejętność kosztorysowania,

  • znajomość prawa energetycznego i budowlanego,

  • znajomość NORMA PRO

  • znajomość pakietu MS Office

  • prawo jazdy kat, B

Mile widziane

  • mile widziana znajomość języka angielskiego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • opieka stomatologiczna

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka szkolna

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne