Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Przygotowania i Planowania Produkcji

Emis Sp. z o.o.O firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • dobra znajomość oprogramowania Autocad (Inventor)

  • znajomość zagadnień i procedur związanych z przygotowaniem planowaniem produkcji

  • doświadczenie zawodowe 2-3 lata

  • umiejętność pracy w zespole

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe inż. mechanik – budowa maszyn

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie

  • stałą pracę na samodzielnym stanowisku

  • atrakcyjne i motywujące wynagrodzenie

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji

Emis Sp. z o.o.

Prężnie rozwijająca się firma EMIS Sp. z o.o. (FLEXOR) producent maszyn na dla przemysłu fleksograficznego wysyłająca maszyny do klientów na cały świat, poszukuje do wzmocnienia działu produkcji pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Region: łódzkie

Przewiń do profilu firmy