Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. przygotowania i produkcji – Kosztorysant robót budowlanych

  • Nowy Sącz, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 17.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Zakład Budowlano-Montażowy GRIMBUD Sp. z o.o.

    Firma Grimbud powstała w Nowym Sączu w 1993 roku i z powodzeniem zrealizowała ponad 200 projektów. Dysponujemy wykwalifikowaną kadra techniczna z kilkunastoletnim doświadczeniem. Naszymi klientami są instytucje publiczne, osoby prywatne, spółdzielnie mieszkaniowe oraz firmy deweloperskie z całej Polski. Realizujemy obiekty budownictwa: mieszkaniowego, biurowego, usługowego oraz użyteczności publicznej.

    W związku z intensywnym rozwojem firmy, poszukujemy osób na stanowisko:

    Specjalistę ds. przygotowania i produkcji
    – Kosztorysant robót budowlanych

    Miejsce pracy: Nowy Sącz

    Opis stanowiska:

    • Sporządzanie przedmiarów i kosztorysów w oparciu o dokumentację, opisy, rysunki, schematy,
    • Analiza dokumentacji projektowej i przetargowej,
    • Weryfikacja kosztorysów pod względem merytorycznym i finansowym,
    • Analiza ofert podwykonawców
    • Optymalizacja kosztów wykonania realizowanych robót budowlanych,
    • Ścisła współpraca z kierownikiem budowy/projektu.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne budowlane, mile widziane doświadczenie związane z wykonawstwem budownictwa mieszkaniowego wraz ze znajomością technologii robót oraz podstawowa wiedza w zakresie kosztorysowania,
    • Umiejętność czytania dokumentacji projektowej,
    • Znajomość obsługi komputera, (dodatkowym atutem jest znajomość programu - NORMA)
    • Znajomość programów: ATOCAD, ZWCAD
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Dyspozycyjność.

    Oferujemy:

    • Pracę na pełny etat w stabilnej firmie,
    • Możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwój w doświadczonej firmie,
    • Pakiet ubezpieczeń na życie,
    • Kompleksowe wyposażenie w narzędzia pracy,
    • Szkolenia i stałe podnoszenie kwalifikacji.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie
    pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie
    danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby
    przyszłych rekrutacji.