Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Przygotowania i Rozliczeń

  • Nysa, Opole, opolskie
  • Ludwika Waryńskiego, 45-001 Opole, Polska pokaż mapę
  • Specjalista
  • Pełny etat
  • 18.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    TAURON to druga co do wielkości Grupa energetyczna w Polsce, zajmująca się wydobyciem węgla oraz produkcją, dystrybucją, sprzedażą energii elektrycznej, ciepła i gazu.

    Działamy na obszarze równym niemal 1/5 powierzchni kraju na terenie 5 województw. Codziennie ponad 25 tys. pracowników odpowiada na potrzeby kilku milionów naszych klientów. Naszą misją jest dostarczanie nowoczesnych rozwiązań, które dają energię w ciągle zmieniającym się świecie. Kluczem do naszego sukcesu są pasja i zaangażowanie pracowników.

    To, co dla nas ważne, określają wartości PRO, czyli partnerstwo, rozwój i odwaga. Poszukujemy ludzi chętnie rozwijających swoje kompetencje, otwartych na nowe wyzwania, innowacyjnych oraz potrafiących budować partnerskie relacje z klientami i współpracownikami.

    TAURON Dystrybucja S.A., największy w kraju dystrybutor energii elektrycznej, poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Nr ref: TD/2019/06/14, TD/2019/06/20
    TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Opolu
    Miejsce pracy: Nysa, Opole

    Obowiązki:

    • Opracowywanie danych niezbędnych do przygotowywania planów eksploatacji, remontowych, inwestycyjnych realizowanych w Obszarze Serwisu.
    • Monitorowanie wykorzystania zasobów Obszaru Serwisu oraz rozliczanie planów eksploatacji, remontowych i inwestycyjnych oraz usług zewnętrznych wykonywanych przez Obszar Serwisu.
    • Opracowywanie danych niezbędnych do przygotowywania planu zaopatrzenia materiałowego oraz zakupów inwestycyjnych na potrzeby Obszaru Serwisu.
    • Przygotowywanie dokumentacji dotyczącej zarządzania oświetleniem zewnętrznym, w tym analiz efektywnościowych oraz przygotowywanie umów serwisowych.
    • Przygotowywanie ofert w zakresie usług realizowanych przez Obszar Serwisu.
    • Przygotowywanie dokumentacji finansowo-księgowej związanej z usługami realizowanymi przez Obszar Serwisu.
    • Kompletowanie dokumentacji technicznej i prawnej koniecznej do rozpoczęcia robót budowlano-montażowych.
    • Udział w opracowywaniu i monitorowanie realizacji budżetu Obszaru Serwisu oraz kluczowych wskaźników efektywności.
    • Monitorowanie prac wykonywanych przez kontrahentów zewnętrznych w ramach zawartych umów pod kątem zakresu, jakości, terminowości oraz budżetu wykonanych prac.
    • Kompletowanie dokumentacji niezbędnej do uruchomienia procedury zakupów inwestycyjnych dla realizowanych zadań inwestycyjnych oraz zakupów pozaplanowych.
    • Opracowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne Spółki.
    • Monitorowanie rynku oraz informacji o postępowaniach przetargowych pod kątem możliwości nawiązania współpracy z klientami.

    Wymagania:

    • Wykształcenie średnie zawodowe (kierunek techniczny, ekonomiczny).
    • 1 rok doświadczenia w obszarze utrzymania sieci lub obszarze księgowo-finansowym.
    • Budowanie partnerstwa, dążenie do osiągania wyników, proponowanie ulepszeń, stałe doskonalenie się, umiejętność podejmowania decyzji.

    Mile widziane:

    • Wykształcenie wyższe (kierunek elektryczny, ekonomiczny).
    • 3 lata doświadczenia w obszarze utrzymania sieci lub obszarze księgowo – finansowym.
    • Prawo jazdy kat. B.
    • Znajomość Pakietu Office (Word, Excel).
    • Znajomość przepisów, zasad, technologii rynku zewnętrznego.
    • Umiejętność wykonywania obliczeń, prognozowania, sporządzania umów, sprawozdań, analiz.
    • Uprawnienia kwalifikacyjne D+E.
    • Znajomość przepisów budowy I eksploatacji urządzeń elektroenergetycznych.
    • Znajomość przepisów BHP stosowanych w energetyce.
    • Znajomość zagrożeń występujących w energetyce.
    • Umiejętność analitycznego myślenia, prognozowania oraz znajomość zagadnień finansowo-księgowych.
    • Umiejętność skupienia się w trudnych sytuacjach.
    • Umiejętność pracy zespołowej.
    • Umiejętność kosztorysowania robót elektrycznych.

    Oferujemy:

    • Profesjonalne wdrożenie do pracy na danym stanowisku.
    • Interesującą pracę w zespole specjalistów z dużym doświadczeniem.
    • Szkolenia podnoszące kwalifikacje i zapewniające rozwój zawodowy.
    • Pakiet socjalny.

    Zainteresowane osoby prosimy o składanie aplikacji do dnia 15.07.2019 r.

    Aby zaaplikować, kliknij w poniższy przycisk „Aplikuj”.

    Nysa - Aplikuj

    Opole - Aplikuj

    Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.