Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. przygotowania inwestycji deweloperskiej

Mostostal S.A. O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe prowadzenie postępowań administracyjnych, w celu uzyskania kompletnej dokumentacji gwarantującej prawidłowe rozpoczęcie, przeprowadzenie i zakończenie inwestycji deweloperskich, w tym wymaganych prawem decyzji i uzgodnień,

  • Kompleksowe prowadzenie postępowań przed dostawcami mediów do inwestycji deweloperskich, w tym uzyskiwanie warunków przyłączenia do sieci i umów przyłączeniowych,

  • Poszukiwanie podmiotów niezbędnych w procesie przygotowania inwestycji deweloperskich i nawiązywanie z nimi kontaktów,

  • Koordynacja procesu projektowania inwestycji deweloperskich pomiędzy wszystkimi uczestnikami procesu przygotowania inwestycji.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe,

  • Co najmniej 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Umiejętność poruszania się po urzędach na terenie Warszawy i okolic,

  • Znajomość komputerowych programów branżowych.

To oferujemy

  • Pracę w rozpoznawalnej i dobrze postrzeganej firmie deweloperskiej,

  • Możliwość uczestniczenia w dynamicznym rozwoju firmy i realizacja dużych przedsięwzięć deweloperskich,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Niezbędne narzędzia pracy,

  • Możliwość rozwoju i awansu zawodowego,

  • Możliwość pracy w młodym zespole w granie nietuzinkowych osób.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.