Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Przygotowania Inwestycji

EPCM Executive SearchO firmie

  • Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Jeżeli chcesz dołączyć do znanej i dużej firmy deweloperskiej, która powiększa struktury rok do roku i jest w trakcie intensywnej ekspansji, to aplikuj lub skontaktuj się z nami.

Będziesz prowadzić duże projekty przemysłowe od fazy analizy gruntu po uzyskanie PnB, i wykorzystywać swoje doświadczenie i znajomość procesu inwestycyjnego ze wsparciem doświadczonego managementu. Dołączając do tej marki zrobisz kolejny krok w swojej karierze znacząco wpływając na swoją pozycje na rynku pracy.

Twój zakres obowiązków

  • Kierowanie całością działań związanych z inwestycją momentu zakupu grunty po uzyskanie Pozwolenia na Budowę
  • Aktywny udział w przygotowaniu procesu inwestycyjnego kontakt z urzędami, gestorami mediów, itp.
  • Współpraca z Biurem Architektonicznym na etapie projektu koncepcyjnego, budowlanego i wykonawczego
  • Udział w zarządzaniu projektem od początku procesu inwestycyjnego
  • Postępowania infrastrukturalne, drogowe ZRID, etc.
  • Codzienna współpraca ze wszystkimi działami firmy zaangażowanymi w inwestycję
  • Znajomość kosztorysowania, tworzenia budżetów, harmonogramów
  • Raportowanie do Project Managera

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe kierunki techniczne
  • Minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w zakresie prowadzenia samodzielnie całej inwestycji magazynowej, produkcyjnej, obiektów handlowych lub pokrewnych o konstrukcji stalowej
  • Znajomość j. angielskiego co najmniej na dobrym poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w mowie i piśmie
  • Możliwość odbywania podróży służbowych
  • Silne umiejętności analityczne, komunikacyjne i negocjacyjne

Pracodawca oferuje

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia wynagrodzenie + pełen pakiet socjalny prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, Multisport
  • Przyjazne warunki pracy w międzynarodowej organizacji
  • Realną możliwość rozwoju

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dodatkowe świadczenia socjalne

EPCM Executive Search

EPCM to zespół konsultantów executive search prowadzących rekrutacje na kluczowe pozycje w obszarach Engineering, Property, Construction & Management. Specjalizujemy się w rekrutacji managerów i specjalistów z takich branż jak Nieruchomości, Budownictwo, Produkcja, Architektura & Konsulting.

Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Specjalista ds. Przygotowania Inwestycji, Gdańsk