Oferta pracy

Specjalista ds. przygotowania inwestycji

Moderna Holding Sp. z o.o.O firmie

  • Gdynia

    Gdynia, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie w przygotowaniu do realizacji inwestycji Pracodawcy, w tym w uzyskiwaniu decyzji o pozwoleniu na budowę oraz wszelkich wymaganych decyzji, uzgodnień i dokumentów pośrednich, w tym projektów i opracowań branżowych,

  • wsparcie w przygotowaniu dokumentacji niezbędnej do uzyskania pozwolenia na użytkowanie dla inwestycji Pracodawcy,

  • dbałość o terminowe i rzetelne realizowanie (wypełnianie) uzyskanych decyzji administracyjnych,

  • dbałość o terminowe realizowanie harmonogramów przygotowania inwestycji do realizacji,

  • wsparcie działu w przygotowywaniu i realizowaniu umów z gestorami, zarządcami dróg, kontrahentami,

  • weryfikacja dokumentów (w tym projektów) pod względem kompletności i procedur wewnętrznych

  • współpraca z innymi działami będącymi w strukturach Pracodawcy oraz dbanie o sprawny przepływ informacji i dokumentacji między nimi - zgodnie z przyjętymi zasadami przedsiębiorstwa,

  • stały kontakt i dbanie o pozytywne relacje z urzędami, gestorami sieci, zarządcami dróg, kontrahentami,

  • skrupulatne prowadzenie dokumentacji inwestycji, dbanie o spójne nazewnictwo dokumentów, właściwe archiwizowanie, kompletność, właściwy obieg dokumentacji w celu zapewnienia płynności prac,

  • wsparcie wybranych działów firmy w bieżących projektach i zadaniach w tym ścisła współpraca i wsparcie działu administracji,

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – warunek konieczny

  • wykształcenie wyższe

  • bardzo dobra znajomość przepisów prawa administracyjnego i budowlanego

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2

  • praktyczna znajomość pakietu Microsoft Office (Word, Excel, Power Point)

  • umiejętność prowadzenia korespondencji biznesowej

  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

  • bardzo dobra organizacja czasu pracy i samodzielność w działaniu

  • odpowiedzialność, sumienność w wykonywaniu zadań

  • czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • przyjazną atmosferę oraz komfortowe warunki pracy

  • niezbędne narzędzia pracy

Moderna Holding Sp. z o.o.

Moderna Holding sp. z o. o. - deweloper z wieloletnim doświadczeniem, tworzącym ponadczasowe, luksusowe nieruchomości dla najbardziej wymagających Klientów,

w związku z dynamicznym rozwojem i realizacją nowych inwestycji,

poszukuje kandydatki/kandydata na stanowisko:

SPECJALISTA DS. PRZYGOTOWANIA INWESTYCJI

Miejsce pracy: Gdynia

Przewiń do profilu firmy