Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. przygotowania inwestycji

ELFEKO S.A.

ELFEKO S.A.

Hutnicza 20A

Chylonia

Gdynia

Twój zakres obowiązków

Do obowiązków osoby zatrudnionej na ww. stanowisku należeć będzie wykonywanie wszelkich działań, które prowadzić będą do uzyskania stosownych uprawnień formalnoprawnych związanych z budową napowietrznych i kablowych linii elektroenergetycznych na terenie całego kraju.

Do działań tych w głównej mierze należy zaliczyć:

• negocjacje z właścicielami nieruchomości na trasie planowanych linii wysokiego napięcia

• przygotowywanie wniosków oraz pozyskiwanie zgód i zezwoleń administracyjnych,

• prowadzenie nadzoru nad kompletnością uzyskanej dokumentacji

• prowadzenie uzgodnień branżowych w toku realizacji inwestycji,

• obsługa administracyjna – prowadzenie ewidencji dokumentacji oraz korespondencji

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe. Preferowane kierunki: gospodarka nieruchomościami, geodezja, elektroenergetyka

  • dobra znajomość środowiska AUTOCAD oraz MS Project

  • umiejętność sprawnego zarządzania dokumentacją elektroniczną oraz papierową

  • prawo jazdy kat. B,

  • wysoka dyspozycyjność

  • entuzjazm i zaangażowanie, orientacja na realizację zadań, dobra organizacja pracy własnej,

  • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu podobnych prac inwestycyjnych

  • i znajomość zagadnień formalnoprawnych w procesach inwestycyjnych (m in. znajomości ustawy Prawo budowlane, kodeks postepowania administracyjnego, ustawy o gospodarce nieruchomościami.

To oferujemy

  • ciekawą pracę w profesjonalnym zespole, rozwój umiejętności przy wsparciu wieloletnich praktyków, a przede wszystkim doświadczenie w stabilnej firmie, która jest uznaną marką na rynku.

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • miłą atmosferę pracy,

  • ubezpieczenie grupowe,

  • pakiet opieki medycznej oraz Multisport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Oferty prosimy kierować wyłącznie poprzez kliknięcie „Aplikuj teraz”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.