Oferta pracy

Specjalista ds. przygotowania inwestycji

PROENET D.Kuska M.Kuchna Spółka cywilnaO firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Firma PROENET s.c. jest specjalistycznym przedsiębiorstwem dostarczającym kompleksowe rozwiązania dla branży elektroenergetycznej. W związku z rozwojem biura projektowego w Krakowie, poszukujemy osoby na stanowisko:

Podgórze + praca terenowa (wyjazdy służbowe)

Zakres obowiązków:

  • Samodzielne prowadzenie negocjacji z właścicielami nieruchomości w celu pozyskania prawa do dysponowania pod inwestycje elektroenergetyczne
  • Wyjazdy służbowe w celu prowadzenia negocjacji, głównie na obszarze województwa małopolskiego
  • Analizowanie roszczeń wnoszonych przez właścicieli nieruchomości
  • Przygotowywanie umów i porozumień z właścicielami nieruchomości
  • Przygotowywanie i prowadzenie korespondencji z właścicielami nieruchomości
  • Ewidencjonowanie pozyskanych tytułów prawnych do nieruchomości w bazie danych
  • Opracowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby zewnętrzne i wewnętrzne firmy
  • Udział w postępowaniach administracyjnych

Wymagania:

  • Wysokie umiejętności interpersonalne i negocjacyjne
  • Bardzo dobrą organizacja pracy, dokładność, systematyczność oraz sumienność
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie zawodowe w bezpośrednich rozmowach z Klientem (przedstawiciel handlowy, pracownik działu reklamacji)
  • Praktyczna znajomość oprogramowania biurowego MS Office / LibreOffice
  • Podstawowa umiejętność czytania map geodezyjnych
  • Wysoka kultura osobista

Dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z pozyskiwaniem prawa do dysponowania nieruchomościami pod inwestycje liniowe/infrastrukturalne
  • Podstawowa znajomość Prawa Budowlanego, Ustawy o Gospodarce Nieruchomościami, Kodeksu Postępowania Administracyjnego
  • Znajomość zagadnień związanych z geodezją, gospodarką nieruchomościami i planowaniem przestrzennym,
  • Znajomość zagadnień związanych z sieciami elektroenergetycznymi,
  • Wykształcenie wyższe z zakresu administracji, geodezji, gospodarki nieruchomościami lub planowania przestrzennego

Oferujemy:

  • Samochód i telefon służbowy na potrzeby wykonywanych obowiązków
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Dwuskładnikowy system wynagrodzeń (podstawa + premia wynikowa)
  • Możliwość elastycznego dostosowania czasu pracy zarówno do potrzeb pracownika jak i do potrzeb wykonywanych zadań, tj. pracę w godzinach popołudniowych w wybrane dni
  • Alternatywnie, możliwość współpracy z osobami prowadzącymi jednoosobową działalność gospodarczą
  • Przyjazną atmosferę pracy w kameralnym gronie młodych ludzi
  • Komfortowe warunki pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy