Oferta pracy

Specjalista ds. Przygotowania Inwestycji

Stokrotka Sp. z o.o.

  • Projektowa 1, Lublin
    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Projektowa 1

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • Opracowanie zakresu wymaganych prac projektowych

  • Przygotowanie zapytań ofertowych, zebranie ofert, wstępne rekomendacje dotyczące wyboru biura projektowego, przygotowanie umowy o prace projektowe

  • Sprawdzanie zgodności ogólnobranżowej dokumentacji projektowej ze standardami sieci i lokalnymi uwarunkowaniami

  • Przygotowywanie wniosków, uzyskiwanie decyzji administracyjnych

  • Prowadzenie i archiwizację dokumentacji realizowanych inwestycji

  • Współpraca z Biurami Projektowymi oraz Działami w firmie w zakresie niezbędnym do realizacji inwestycji

Nasze wymagania

  • Wykształcenia wyższego technicznego (preferowane budowlane)

  • Doświadczenia w przygotowywaniu inwestycji

  • Znajomości warunków technicznych, przepisów prawa budowlanego oraz przebiegu procesu inwestycyjnego i procedur związanych z uzyskiwaniem PnB

  • umiejętności czytania i interpretacji pełnobranżowej dokumentacji technicznej

  • Komunikatywności i umiejętności dobrej organizacji pracy

  • Znajomości obsługi komputera (Word, Excel, mile widziana znajomość Autocad)

  • Czynne prawo jazdy kat. B – gotowość do wyjazdów służbowych

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Samodzielność w realizacji zadań

  • Perspektywę rozwoju oraz awansu

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • szkolenia