Ta oferta pracy jest nieaktualna od 49 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. przygotowania inwestycji

  • Sochaczew, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-09-27
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    RENBUD

    Dynamicznie rozwijająca się firma budowlana zajmująca się modernizacjami obiektów komercyjnych poszukuje pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Sochaczew

    Opis stanowiska:

    • Współpraca z Kierownikiem Projektu,
    • Analiza dokumentacji projektowej,
    • Opracowanie przedmiarów i samodzielna wycena robót budowlanych,
    • Zaopatrzenie placu budowy oraz logistyka materiałów budowlanych,
    • Kontrola dostaw materiałów i usług,
    • Bieżące raportowanie procesu inwestycyjnego,
    • Identyfikacja niezbędnych zasobów do realizacji zadań inwestycyjnych,
    • Pozyskiwanie i ocena ofert dostawców materiałów i usług,
    • Sporządzanie umów dot. robót budowlanych z wykonawcami,
    • Rozliczanie zużycia materiałowego,
    • Rozliczanie prac wykonawców,
    • Przygotowanie wniosków o płatność,
    • Obsługa zgłoszeń reklamacyjnych,
    • Prowadzenie baz danych,
    • Prowadzenie dokumentacji projektów,
    • Współpraca z Inwestorem oraz jego przedstawicielami.

    Wymagania:

    • Bardzo dobra znajomość MS Office w  szczególności Excel,
    • Podstawowa znajomość programu  AutoCAD,
    • Prawo jazdy kat. B,
    • Samodzielność i inicjatywa,
    • Kreatywność, zaangażowanie i dynamizm w działaniu,
    • Umiejętności analitycznego myślenia i  podejmowania decyzji,
    • Wysoki poziom umiejętności organizacyjnych,
    • Umiejętność pracy w zespole,
    • Wysoka kultura osobista i asertywność,
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • Umowę o pracę,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie,
    • Niezbędne narzędzia, tj.: samochód, laptop, telefon,
    • Interesującą pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole,
    • Stabilne warunki zatrudnienia,
    • Pracę w młodym, dynamicznym zespole,
    • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego.