Oferta pracy

Specjalista ds. Przygotowania Inwestycji

Invicta

  • Polna 64, Sopot
    Sopot, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Invicta

Polna 64

Sopot

Twój zakres obowiązków

  • Udział w realizacji 4 nowoczesnych budynków Centrum Badawczo Rozwojowego oraz wielopoziomowego parkingu w ramach Europejskiego Centrum Rodziny w Sopocie (https://cbr.invicta.pl/)

  • Przygotowywanie procedur przetargowych na roboty budowlane

  • Analiza otrzymanych ofert

  • Prowadzenie negocjacji z Wykonawcami

  • Sporządzanie kontraktów związanych z realizacją inwestycji

  • Koordynacja przetargów zgodnie z harmonogramem

  • Współpraca i bieżąca komunikacja z Kierownikiem Projektu, zespołem i innymi działami firmy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu budowlanym

  • Dobra znajomość rynku budowlanego

  • Umiejętność i chęć przygotowywania dokumentacji

  • Bardzo dobra znajomość programu Excel

Mile widziane

  • Znajomość wielobranżowa procesu budowlanego

  • Znajomość programu Norma oraz programów typu CAD

To oferujemy

  • profesjonalne wdrożenie do pracy,

  • możliwość zgłębienia wiedzy w zakresie technologii medycznych i udział w ich wdrażaniu (rezonans magnetyczny, komora hiperbaryczna, tomograf i wiele innych)

  • zdobycie doświadczenia przy realizacji automatyki budynkowej na najwyższym poziomie technicznym

  • atrakcyjne, terminowo wypłacane wynagrodzenie,

  • możliwość rozwoju i kreatywną współpracę z zespołem profesjonalistów,

  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy (telefon, laptop)

  • benefity i Eventy zespołowe i firmowe.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Invicta

Jesteśmy firmą medyczną z ponad 20 letnim doświadczeniem. Od początku istnienia, czyli od powstania w 2000 r. pierwszej Kliniki w Gdańsku, aż do dziś, w sposób szczególny koncentrujemy się na zdrowiu kobiety oraz diagnostyce i leczeniu niepłodności. Jesteśmy w tym ekspertami.

Kliniki Leczenia Niepłodności INVICTA znajdują się w 6 miastach: Gdańsku, Warszawie, Wrocławiu, Gdyni, Słupsku i Bydgoszczy. W każdym z nich dbamy o zdrowie kobiet. Wszystkich. Bez względu na ich wiek i potrzeby medyczne. Nasze Kliniki tworzą zespoły doświadczonych specjalistów z różnych dziedzin.

INVICTA to też Medyczne Laboratoria Diagnostyczne oferujące diagnostykę laboratoryjną oraz genetyczną.

Inwestujemy w nowe technologie, w tym we własne, autorskie oprogramowanie wspierające pracę kilkuset pracowników - lekarzy, embriologów, diagnostów i tysięcy pacjentów rocznie.

Przewiń do profilu firmy

Kogo szukamy do Naszego Zespołu?

Dołącz do nas, jeśli jesteś samodzielny/a w działaniu i potrafisz sobie zorganizować pracę. Osoba pracująca na tym stanowisku komunikuje się z osobami z różnych działów, a także z wykonawcami, więc idealnie byłoby, gdybyś był otwarty/a w kontaktach międzyludzkich oraz umiał/a budować relacje. Pracujemy zespołowo – nastawienie na współpracę i komunikację to dla nas podstawa.