NOMAD ELECTRIC Sp. z o.o.

Specjalista ds. przygotowania inwestycji/spraw formalno-prawnych (branża budowlana - farmy PV)

NOMAD ELECTRIC Sp. z o.o.O firmie

  • Puławska 2, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 4 dni
    do: 12 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Puławska 2

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja i nadzór nad wykonaniem dokumentacji powykonawczej oraz jej weryfikacja

  • Kompletowanie dokumentów w celu wydania pozwoleń na budowę, zgłoszeń lub decyzji administracyjnych

  • Aktywna współpraca z urzędami/ Operatorami Sieci Dystrybucji w zakresie procesowania zgód administracyjnych i uzgodnień

  • Weryfikowanie poprawności dokumentacji pod względem merytorycznym i formalnym

  • Archiwizacja dokumentów i aktualizacja statusu dokumentów w bazie danych

  • Przygotowywanie raportów dot. statusów uzyskiwania zgód, uzgodnień, odbiorów dokumentacji

  • Aktywna współpraca z Project Managerami oraz Inżynierami Budowy w zakresie dokumentacji powykonawczej

  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów w firmie i we współpracy z Inwestorem

  • Współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia prawidłowego przepływu informacji i dokumentacji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: Energetyka, Budownictwo, Elektro-energetyka, Ochrona Środowiska; Administracja, Planowanie Przestrzenne, Samorząd Terytorialny

  • Minimum 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (branża energetyczna, budowlana, doświadczenie w OZE jest mile widziane, ale nie jest wymagane)

  • Umiejętność pracy z dokumentacją dotyczącą przygotowania inwestycji i zgód administracyjnych (decyzja środowiskowa, warunki zabudowy, PNB)

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • Sprawne redagowanie profesjonalnych pism urzędowych

  • Doświadczenie w kontaktach z urzędami, podwykonawcami, dostawcami oraz inwestorami w zakresie dokumentacji inwestycji

  • Samodzielność w działaniu, systematyczność, dobra organizacja pracy

  • Komunikatywność, łatwość nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji, elastyczność

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w największej i najbardziej renomowanej firmie w branży PV w Polsce

  • Pracę przy ciekawych i nowoczesnych projektach inwestycyjnych

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Profesjonalny, energiczny zespół

  • Praca bezpośrednio z Zarządem spółki

  • Brak nonsensów korporacyjnych

  • Możliwość udziału w ekspansji spółki na rynki zagraniczne

Nomad Electric należy do Grupy R. Power – lidera w segmencie wielkoskalowej fotowoltaiki z portfelem inwestycji ponad 4 GW. Specjalizujemy się w kompleksowym rozwoju wielkopowierzchniowych projektów elektrowni słonecznych: projektujemy, budujemy, zarządzamy ruchem i serwisujemy farmy PV.

Przewiń do profilu firmy