Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. przygotowania inwestycji

ELFEKO S.A.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Do obowiązków osoby zatrudnionej na ww. stanowisku należeć będzie wykonywanie wszelkich działań, które prowadzić będą do uzyskania stosownych uprawnień formalnoprawnych związanych z budową napowietrznych i kablowych linii elektroenergetycznych na terenie całego kraju. Do działań tych w głównej mierze należy zaliczyć:

  • negocjacje z właścicielami nieruchomości na trasie planowanych linii wysokiego napięcia

  • przygotowywanie wniosków oraz pozyskiwanie zgód i zezwoleń administracyjnych,

  • prowadzenie nadzoru nad kompletnością uzyskanej dokumentacji

  • prowadzenie uzgodnień branżowych w toku realizacji inwestycji,

  • obsługa administracyjna – prowadzenie ewidencji dokumentacji oraz korespondencji

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe. Preferowane kierunki: gospodarka nieruchomościami, geodezja, elektroenergetyka

  • dobra znajomość środowiska AUTOCAD oraz MS Project

  • umiejętność sprawnego zarządzania dokumentacją elektroniczną oraz papierową

  • prawo jazdy kat. B,

  • wysoka dyspozycyjność

  • entuzjazm i zaangażowanie, orientacja na realizację zadań, dobra organizacja pracy własnej,

  • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu podobnych prac inwestycyjnych

  • i znajomość zagadnień formalnoprawnych w procesach inwestycyjnych (m in. znajomości ustawy Prawo budowlane, kodeks postepowania administracyjnego, ustawy o gospodarce nieruchomościami.

To oferujemy

  • ciekawą pracę w profesjonalnym zespole, rozwój umiejętności przy wsparciu wieloletnich praktyków, a przede wszystkim doświadczenie w stabilnej firmie, która jest uznaną marką na rynku.

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • miłą atmosferę pracy,

  • ubezpieczenie grupowe,

  • pakiet opieki medycznej oraz Multisport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Oferty prosimy kierować wyłącznie poprzez kliknięcie „Aplikuj teraz”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.