Oferta pracy

Specjalista ds. przygotowania inwestycji

PGNiG SA

  • Zielona Góra

    Zielona Góra, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Współudział w opracowaniu koncepcji wstępnych budowy, rozbudowy i modernizacji kopalń ropy naftowej i/lub gazu ziemnego;

  • Określanie wstępnej wartości szacunkowej nakładów inwestycyjnych;

  • Prowadzenie procedur udzielania zamówień, sporządzanie umów, aneksów do umów;

  • Kontrola merytoryczna (pod względem zgodności z umową) prac projektowych wykonywanych przez biura projektów;

  • Prowadzenie opiniowania i opiniowanie dokumentacji technicznej, formalno-prawnej związanej z realizowanymi zadaniami w zakresie budowy, rozbudowy oraz modernizacji kopalń ropy naftowej i gazu ziemnego;

  • Współpraca z Biurami Projektowymi w zakresie opracowywania dokumentacji technicznej i formalno-prawnej dla zadań inwestycyjnych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne;

  • Znajomość przepisów prawa budowlanego, przepisów zagospodarowania przestrzennego oraz prawa geologicznego i górniczego;

  • Umiejętność kosztorysowania robót budowlanych;

  • Średniozaawansowana znajomość języka angielskiego;

  • Zaawansowana znajomość pakietu Ms Office;

  • Znajomość programu AutoCAD i MS Project;

  • Uprawnienia osoby dozoru ruchu;

  • Znajomość procesu inwestycyjnego w zakresie przygotowania i/lub realizacji projektów inwestycyjnych związanych z budową, rozbudową i modernizacją kopalń ropy naftowej i/lub gazu ziemnego;

  • Prawo jazdy kategorii B.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w Oddziale Geologii i Eksploatacji SA w Zielonej Górze;

  • Pracę w miłej, przyjaznej atmosferze sprzyjającej wzajemnej współpracy, wymianie doświadczeń i pomysłów;

  • Atrakcyjny finansowo pakiet świadczeń pracowniczych;

  • Pakiet dodatków, w tym opieka medyczna;

  • Dostęp do kursów językowych i bogatej oferty szkoleń.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka dla dziecka

  • paczki świąteczne

  • dodatkowy urlop

PGNiG SA

Oddział Geologii i Eksploatacji poszukuje pracownika na stanowisko:

PGNiG SA - Oddział Geologii i Eksploatacji

Dział Przygotowania Inwestycji

Zielona Góra

Przewiń do profilu firmy