Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Przygotowania Konferencji

MOVIDA Sp. z o.o. Sp. k O firmie

MOVIDA Sp. z o.o. Sp. k

Juliana Ursyna Niemcewicza 7/9 lok. 18, 02-022

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • merytoryczne przygotowanie konferencji, warsztatów i seminariów biznesowych (merytoryczne badanie rynku pod kątem nowych tematów konferencji i seminariów, wybór tematyki konferencji, określenie grupy docelowej, zaproszenie prelegentów)

  • opracowywanie programów realizowanych konferencji i seminariów biznesowych

  • pozyskiwanie i współpraca z najlepszymi ekspertami z poszczególnych branż, podtrzymywanie z nimi prawidłowych relacji

  • współpraca przy opracowywaniu planów promocji i sprzedaży projektów

Nasze wymagania

  • umiejętność właściwej selekcji materiałów dotyczących aktualnej problematyki gospodarczej

  • samodzielność, wysoka odpowiedzialność, wysoka kultura osobista

  • otwartość i umiejętność nawiązywania kontaktów interpersonalnych

  • sumienność, umiejętność pracy pod presją czasu

  • minimum 2 – 3 letnie doświadczenie w pracy zawodowej, najlepiej przy tworzeniu projektów

  • umiejętność wyszukiwania informacji z wykorzystaniem mediów

  • umiejętność posługiwania się poprawną polszczyzną w mowie i piśmie

  • obsługa komputera w zakresie Microsoft Office

  • płynny angielski w mowie i piśmie będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

Oferujemy pracę w cenionej firmie. Pracę twórczą, samodzielną, odpowiedzialną, satysfakcjonującą. Zapewniamy bezpośredni kontakt z wybitnymi ekspertami, możliwość stałego rozwoju własnego, pracę w zgranym i entuzjastycznym zespole. Praca w Warszawie w godzinach 8.30-16.30 od poniedziałku do piątku. W czasie pandemii realizujemy konferencje on-line (już 24 realizacje za nami). W „normalnym” czasie realizujemy konferencje stacjonarne, także z wizytami w zakładach produkcyjnych, centrach dystrybucji i laboratoriów.

MOVIDA od ponad 14 lat inspiruje kadrę menedżerską organizując unikatowe, autorskie konferencje, seminaria oraz masterclass. Realizowane przez MOVIDA projekty cieszą się dużym uznaniem i renomą – to wynik dbałości o wysoki poziom merytoryczny, aktualność poruszanych tematów i dobór prelegentów spośród wybitnych ekspertów i praktyków. Każdorazowo, przed podjęciem kolejnych projektów, przeprowadzane jest dogłębne badanie rynku, dzięki czemu przekazywana wiedza jest wartościowa i rzetelnie przygotowana.

Przewiń do profilu firmy

Zgłoszenia przyjmujemy do 23 kwietnia 2021r.

Prosimy o przesłanie listu motywacyjnego oraz CV za pomocą przycisku Aplikuj, z tematem: SPECJALISTA DS. PRZYGOTOWANIA KONFERENCJI.

Życiorysy bez listu motywacyjnego nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji, ponieważ jest on ważnym świadectwem kompetencji językowych.