Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. przygotowania produkcji

SML SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

SML SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

aleja Grunwaldzka 26

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie zamówień materiałowych

  • tworzenie zleceń

  • negocjacje z podwykonawcami

  • zakupy i transport materiałów wykończeniowych

  • tworzenie harmonogramów

  • raportowanie prac

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kategorii B,

  • umiejętność czytania projektów technicznych,

  • doświadczenie w branży wykończeniowej/ budowlanej,

  • samodzielność,

  • bardzo dobra organizacja pracy,

  • wysoka kultura osobista.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w młodym i dynamicznym zespole

  • Niezbędne narzędzia pracy do dyspozycji (komputer, telefon)

  • Pakiet prywatnej opieki medycznej

  • Stanowisko o dużym zakresie samodzielności i odpowiedzialności

  • Interesującą, ciekawą i rozwojową pracę

O nas

Poszukujemy kolejnej osoby do zespołu, która będzie zajmować się koordynacją prac wykończeniowych.

Nasza firma zajmuje się wykończeniem wnętrz. Jesteśmy młodym, ambitnym zespołem. Ze względu na rozwój firmy poszukujemy kolejnej osoby do pomocy. Ważna dla nas jest wszechstronność i samodzielność.