Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. przygotowania produkcji

LACHMAN INFRA LACHMAN JACEKO firmie

4 00010 000 brutto / mies.

LACHMAN INFRA LACHMAN JACEK

Wały Jagiellońskie 8

Gdańsk

Jesteśmy przedsiębiorstwem rodzinnym specjalizującym się w realizacji robót budowlanych branży sanitarnej - sieci wodociągowych, kanalizacji deszczowej i sanitarnej oraz gazociągów. Pracujemy dla największych firm budowlanych w Trójmieście. Mamy doświadczoną i zgraną kadrę wspierających się pracowników.

Opis stanowiska:

Poszukujemy kandydata na stanowisko specjalisty do spraw przygotowania produkcji robót budowlanych branży sanitarnej. Osoba ta odpowiedzialna będzie za kosztorysowanie wraz z przygotowaniem ofert jak również obsługę realizowanych budów - negocjacje z dostawcami wraz z zamówieniem materiałów, rozliczenie kosztów, sprawy urzędowe, etc.

Wymagania:

Wymagane ukończenie studiów na kierunku inżynieria środowiska. Uprawnienia do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych nie są wymagane ale wraz z doświadczeniem w pracy na podobnym stanowisku będą dodatkowym atutem. Doświadczenie w zakresie kosztorysowania lub uczestnictwa w wykonawstwa przedmiotowych robót, w szczególności sieci gazowych, również.

Oferujemy:

Oferujemy konkurencyjne warunki zatrudnienia oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji w przyjaznym środowisku wraz ze wszelkimi niezbędnymi narzędziami pracy.

Ogłoszenie archiwalne