Oferta pracy

Specjalista ds. przygotowania produkcji

Moderna Holding Sp. z o.o.

  • Gdynia

    Gdynia, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • analizowanie dokumentacji technicznej związanej z procedurą wyboru dostawców i podwykonawców

  • tworzenie zapytań ofertowych wraz z przedmiarami

  • analiza porównawcza ofert

  • prowadzenie negocjacji techniczno-finansowych z potencjalnymi dostawcami i wykonawcami

  • przygotowywanie projektów umów wraz z koniecznymi załącznikami

  • koordynowanie rozliczeń finansowych z dostawcami i podwykonawcami

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne budowlane

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • dobra znajomość programu AutoCAD

  • umiejętność wyszukiwania, analizy i porównywania informacji

  • skrupulatność, dokładność

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub B2B

  • przyjazną atmosferę

  • dostęp do ubezpieczenia grupowego

  • dostęp do opieki medycznej

  • niezbędne nowoczesne narzędzia usprawniające prace

  • pracę umożliwiającą rozwój

Moderna Holding sp. z o. o. - deweloper z wieloletnim doświadczeniem, tworzącym ponadczasowe, luksusowe nieruchomości dla najbardziej wymagających Klientów,

w związku z dynamicznym rozwojem i realizacją nowych inwestycji,

poszukuje kandydatki/kandydata na stanowisko:

MŁODSZY SPECJALISTA DS. PRZYGOTOWANIA PRODUKCJI

Miejsce pracy: Gdynia

Przewiń do profilu firmy