Oferta pracy

Specjalista ds. Przygotowania Produkcji - Kosztorysant

Construction Development CenterO firmie

Construction Development Center

Energetyczna 7a

Poznań

poszukuje kandydatów na stanowisko

SPECJALISTA DS. PRZYGOTOWANIA PRODUKCJI (KOSZTORYSANT)

Numer ref.: nr.ref. 2020/71/z

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • opracowywanie kalkulacji robót (kosztorysy/wyceny)
  • kosztorysowanie powykonawcze zadań serwisowych
  • przygotowywanie i wysyłanie zapytań ofertowych
  • wykonywanie i sprawdzanie przedmiarów
  • analiza  i weryfikowanie ofert uzyskanych od podwykonawców
  • przygotowywanie umów z podwykonawcami i dostawcami
  • zamawianie usług oraz podstawowych materiałów budowlanych i instalacyjnych
  • współpraca z kierownikami robót realizującymi wcześniej przygotowane zadania

WYMAGANIA:

  • umiejętność dokonywania wycen robót w szczególności sieci ciepłowniczych, instalacji cieplnych, kotłowni wodnych i parowych oraz komór ciepłowniczych
  • wykształcenie o profilu technicznym w zakresie instalacji sanitarnych (ciepłownictwo)
  • doświadczenia na podobnym stanowisku min. 1 rok
  • umiejętności czytania dokumentacji technicznej
  • znajomość branży instalacyjnej
  • znajomości MS Office, Auto Cad, Norma PRO
  • samodzielność i kreatywność
  • dokładności i dbałości o szczegóły
  • umiejętności pracy pod presją czasu
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość skorzystania z pakietu świadczeń pracowniczych, w tym ubezpieczenie NNW, opieka medyczna

Zobacz, czym dla nas jest Veolia:
Jeśli ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj i prześlij nam swoje CV

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy