Specjalista ds. przygotowania produkcji - kosztorysant robót drogowych

ONDE S.A. O firmie

  • Wapienna 40, Toruń
    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

ONDE S.A.

Wapienna 40

Toruń

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie wycen robót drogowych oraz ogólnobudowlanych, przygotowywanie ofert przetargowych – w oparciu o SIWZ, dokumentację projektową oraz kalkulacje własne

  • przygotowywanie i sprawdzanie przedmiarów oraz kosztorysów robót

  • bieżący kontakt z podwykonawcami i dostawcami materiałów – wysyłanie zapytań ofertowych oraz analiza ofert na podstawie kompetencji i wiarygodności

  • negocjowanie cen materiałów i usług

  • sporządzanie i zgłaszanie możliwych rozwiązań zastępczych

  • bieżąca współpraca z innymi działami w firmie w celu efektywnego przygotowywania wycen

Nasze wymagania

  • wykształcenie o profilu budowlanym - drogowym

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub na stanowisku inżyniera robót drogowych

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office (w szczególności MS Excel), AutoCad

  • bardzo dobra znajomość cen materiałów i usług

  • samodzielność, dokładność i bardzo dobra organizacja pracy

  • inicjatywa i zaangażowanie

  • komunikatywność i otwartość na współpracę zespołową

  • mile widziana znajomość języka angielskiego

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • karta sportowa

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • partnerska atmosfera współpracy

ONDE S.A.

ONDE S.A. jest liderem w sektorze ODNAWIALNYCH ŹRÓDEŁ ENERGII. Byliśmy i jesteśmy zaangażowani w budowę instalacji o łącznej mocy 2530 MW. Realizujemy usługi z zakresu budowy farm wiatrowych oraz farm fotowoltaicznych. Specjalizujemy się także w budownictwie drogowo-inżynieryjnym, co stanowi ważny element naszej historii.

W ONDE S.A. stawiamy na ciągły ROZWÓJ. Doskonalimy naszą kadrę i bazę technologiczną, dzielimy się doświadczeniem i nieustannie pogłębiamy wiedzę. Najważniejsze jest dla nas BEZPIECZEŃSTWO naszych pracowników, dlatego każdy projekt wykonujemy w oparciu o najwyższe standardy bhp. Nasi klienci cenią nas za indywidualne podejście, rzetelność i zaangażowanie. To dzięki temu zapewniamy im realizacje na najwyższym poziomie.

ONDE S.A. jest częścią Grupy Kapitałowej ERBUD, jednej z największych polskich grup budowlanych. Grupa ERBUD ma ponad 30-letnie doświadczenie na rynku i specjalizuje się w budownictwie KUBATUROWYM, INŻYNIERYJNYM, DROGOWYM, OZE oraz SERWISIE dla przemysłu i energetyki.

Dołącz do ONDE i bądź NA FALI!

Przewiń do profilu firmy