Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. przygotowania produkcji, kosztorysant

Zakład Robót Instalacyjno – Inżynieryjnych Hydropex Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

Zakład Robót Instalacyjno – Inżynieryjnych Hydropex Sp. z o.o. Sp. k.

Sosnowa 6

Złotów

ZRII HYDROPEX Sp. z o.o. Sp. k. poszukuje pracownika na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • weryfikacja dokumentacji przetargowej i zadawanie pytań do przetargu
  • sporządzanie kosztorysów i wycen w oparciu o dokumentację projektową
  • przygotowywanie i wysyłanie zapytań ofertowych
  • poszukiwanie podwykonawców
  • analiza i porównywanie ofert
  • kierowanie i nadzór całym procesem przetargowym aż do podpisania umowy z inwestorem
  • negocjacje z dostawcami
  • przygotowywanie ofert przetargowych w kontraktach zgodnych z ustawą PZP
  • sprawdzanie umów pod kątem merytorycznym
  • odpowiadanie na zapytania ofertowe
  • analiza rynku przetargowego

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie lub techniczne budowlane lub sanitarne, dodatkowym atutem będzie wykształcenie wyższe oraz uprawnienia budowlane ogólne lub sanitarne
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • znajomość MS Office, Norma Pro, RODOS
  • umiejętności negocjacyjne
  • pozytywne nastawienie
  • mile widziana znajomość Prawa Zamówień Publicznych
  • umiejętność pracy w zespole
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny system wynagrodzenia
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole
  • nastawienie na wieloletnią współpracę
  • program szkoleń
  • miejsce pracy: Złotów, wielkopolska
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Na podstawie art. 7 ust. 1 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE L 119, s. 1) oświadczam, iż:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Zakład Robót Instalacyjno – Inżynieryjnych Hydropex Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą przy ul. Sosnowej 6, 77-400 w Złotowie, KRS numer: 0000687389 moich danych osobowych, zawartych w niniejszym formularzu lub/i w innych przekazanych przeze mnie dokumentach w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na stanowisko Operatora wiertnicy horyzontalnej. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Zakład Robót Instalacyjno – Inżynieryjnych Hydropex Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą przy ul. Sosnowej 6, 77-400 w Złotowie, KRS numer: 0000687389 moich danych osobowych, zawartych w niniejszym formularzu lub/i w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, w celu prowadzenia i administrowania przyszłymi procesami rekrutacyjnymi z moim udziałem, w tym na otrzymywanie informacji o ofertach pracy.

Ogłoszenie archiwalne