Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Przygotowania Produkcji - Kosztorysowania

REMONTEAM sp. z o.o.

3 5005 000 / mies. (zal. od umowy)
  • Marecka 89C
    Zielonka, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat, Część etatu
  • Specjalista

Marecka 89C

Zielonka

Firma budowlana z ugruntowaną pozycją na rynku pracująca z największymi generalnymi i inwestorami na polskim na prestiżowych i wymagających projektach (Varso Tower, Skyliner, Norblin, Hotel Crystal Mountain Resort w Wiśle, Ikea Szczecin i wiele innych..) w zakresie m.in. wykonywania elewacji, docieplenia garaży, wykonywania organizacji ruchu, rozpoczynająca działalność jako generalny wykonawca, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:

Jeśli jesteś chętna/y rozwoju i poszerzania swoich zainteresowań zawodowych wyślij do nas swoje CV.
Oferujemy elastyczne godziny pracy i współpracę na podstawie rozliczenia zadaniowego.

Twoje zadania:

  • przygotowywanie ofert przetargowych w zakresie branży budowlanej
  • Kontakt z Głównym Wykonawcą/ Zamawiającym w celu uszczegółowienia dokumentacji projektowej w zakresie niezbędnym do sporządzanie ofert z uwzględnieniem wymaganych parametrów technicznych
  • Rozsyłanie zapytań do usługodawców i dostawców materiałów, udział w procesie przetargowym, w rozmowach technicznych, analizowanie otrzymanych ofert
  • Szczegółowe przygotowanie pozyskanych kontraktów od strony technicznej, wyjaśnianie wątpliwości konstrukcyjno – produkcyjnych, sporządzanie dokumentacji wykonawczej/kierowanej do realizacji i jak powykonawczej
  • Przygotowywanie korespondencji związanej z realizacją powierzonych spraw
  • Współdziałanie z działem Realizacji w zakresie zamówień
  • Monitorowanie terminowości i jakości realizacji zleceń
  • Archiwizacja dokumentacji ofertowej i wykonawczej
  • sporządzanie prognoz kosztowych na wielu etapach projektu oraz nowych inwestycji budowlanych
  • sporządzanie kosztorysów i przedmiarów robót
  • wycena i rozliczanie prac dodatkowych
  • zbieranie i weryfikacja ofert oraz wycen od Podwykonawców
  • szczegółowa analiza merytoryczna i techniczna dokumentacji wraz z wykonaniem/weryfikacją przedmiarów i wyceną robót
  • prowadzenie protokołów z negocjacji oraz sporządzanie umów z podwykonawcami
  • Współdziałanie z działem realizacji w zakresie koordynacji zamówień

Szukamy osoby:

  • udokumentowane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość programów takich jak: AutoCad, MS Office,
  • znajomość technologii stosowanych w budownictwie, jak ich ciekawość
  • doświadczenie w pracy na stanowisku kosztorysanta oraz w przygotowaniu produkcji
  • samodzielność i dobra organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu, sumienność
  • wykształcenie wyższe (lub w trakcie) (preferowane: budownictwo lub kierunki pokrewne)

Korzyści dla Ciebie:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, rozszerzającej swoją działalność na nowe zakresy prac
  • interesujący zakres obowiązków dający możliwość rozwoju zawodowego, awansu
  • praca w miłej, przyjaznej atmosferze, w młodym i pomocnym zespole
  • kontakt z największymi generalnymi wykonawcami, inwesteroami jak i wiodącymi dostawcami materiałów budowlanych na rynku oraz strukturami funkcyjnymi w procesie budowlanym
  • praca na największych i najciekawszych inwestycjach w Polsce w dziedzinie budownictwa kubaturowego (Varso Tower, Norblin, Galeria Młociny, Skyliner, Central Point i wiele innych)

Ogłoszenie archiwalne