Ta oferta pracy jest nieaktualna od 332 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. przygotowania produkcji

  • Wielka Wieś (pow. krakowski), Kraków, Zabierzów (pow. krakowski), Modlniczka (pow. krakowski), Jerzmanowice (pow. krakowski), Ojców (pow. krakowski), Zielonki (pow. krakowski), małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 25.07.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Bamet producent w branży metalowej poszukuje na stanowisko

    Wymagania:

    • wiedza z zakresu materiałoznawstwa
    • znajomość rynku w zakresie gotowych rozwiązań konstrukcyjnych i detali handlowych
    • umiejętności komunikatywne, praca w zespole i pod presją czasu
    • znajomość Excela w stopniu podstawowym
    • obsługa komputera
    • umiejętność pracy pod presja czasu, dyspozycyjność

    Zakres obowiązków:

    • tworzenie zestawień materiałowych
    • zaopatrzenie z zakresu utrzymania ruchu i BHP- kontakt z dostawcami
    • współpraca z działem technologii, konstruktorskim i logistyką
    • uruchamianie nowych zleceń produkcyjnych
    • weryfikacja dokumentacji w zakresie części handlowych i materiałów
    • wsparcie działu produkcji w prowadzeniu zleceń

    Oferujemy:

    • ciekawą pracę w młodym , dynamicznym zespole przy produkcji prototypowej i małoseryjnej
    • wynagrodzenie proporcjonalne do zaangażowania i umiejętności zawodowych
    • dodatkowe ubezpieczenie pracownicze
    • kartę Multisport
    • prywatną opiekę medyczną

    Osoby zainteresowane i spełniające nasze oczekiwania prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk Aplikuj Teraz

    lub dostarczenie na adres:

    BAMET
    32-089 Kraków
    Wielka Wieś
    ul Krakowska 74