Ta oferta pracy jest nieaktualna od 326 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. przygotowania produkcji

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 24.07.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Zatrudni pracownika
    Miejsce pracy: Łódź

    Wymagania:

    • Wykształcenie średnie techniczne budowlane – mile widziane wyższe budowlane;
    • Min. 3 lata doświadczenia w planowaniu produkcji;
    • Odpowiedzialność i samodzielność w wykonaniu powierzonych obowiązków służbowych;
    • Znajomość branży budowlanej;
    • Umiejętności analityczne;
    • Obsługa MS Office, w szczególności bardzo dobra znajomość Excel;
    • Mile widziana znajomość programu NORMA, Ms Project, CAD;
    • Znajomość języka angielskiego – mile widziana.

    Zakres obowiązków:

    • Przygotowywanie planów produkcji krótko i długoterminowych;
    • Analiza i ocena wymagań technicznych oraz dokumentacji technicznej przy realizacji inwestycji;
    • Ofertowanie oraz prowadzenie spraw przetargowych;
    • Kontrola kosztów oraz współudział w opracowaniu realizowanych budżetów;
    • Poszukiwanie nowych dostawców oraz podwykonawców;
    • Wyszukiwanie przetargów w prasie oraz na portalach internetowych;
    • Bieżący kontakt z kontrahentami i podwykonawcami (e-mailowy i telefoniczny);
    • Zamawianie materiałów i sprzętu budowlanego;
    • Rozliczenie kosztów realizowanych robót, w tym wykonywanie obmiarów powykonawczych, sporządzanie protokołów odbioru prac;
    • Przygotowanie procesu rozpoczęcia budowy, w tym wykonywanie przedmiarów, negocjowanie cen, sporządzenie wstępnego budżetu, rozsyłanie zapytań ofertowych;

    Oferujemy:

    • Interesującą i odpowiedzialną pracę na pełny etat w dynamicznie rozwijającej się firmie;
    • Zdobywanie doświadczenia w kontaktach z klientami;
    • Niezbędne narzędzia pracy;
    • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku aplikowania wraz z dopiskiem „Specjalista ds. przygotowania produkcji” z zamieszczoną klauzurą

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"