Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. przygotowania produkcji - Magazynier

HASO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • Towarowa 20, Tychy
    Tychy, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:7:00-15:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Towarowa 20

Tychy

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa programu magazynowego (wprowadzanie faktur (PZ, WZ itp.)

  • Kontrola i sprawdzanie stanów magazynowych

  • Przygotowywanie i wydawanie elementów według potrzeb produkcji

  • Generowanie wykazu brakujących elementów do zleceń produkcyjnych

  • Tworzenie receptur produkcyjnych z otrzymanych wykazów materiałowych

  • Rozmieszczenie odebranych materiałów/przesyłek w magazynie

  • Przygotowanie paczek do wysyłki (wg potrzeb)

  • Praca na produkcji (wg potrzeb)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane)

  • Znajomość programu magazynowego RAKS będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)

  • Umiejętność obsługi komputera

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Odpowiedzialność

  • Samodzielność

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie

  • Miłą atmosferę pracy

  • Szkolenia stanowiskowe

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • Kod zniżkowy do pakietu sportowego

  • Zniżka na zewnętrzny catering śniadaniowy

  • Lokalizacja firmy przy przystanku komunikacji miejskiej

  • Premie jubileuszowe

  • Okolicznościowe upominki

Dodatkowe informacje

Zgłoszenia – CV oraz list motywacyjny w języku polskim oraz angielskim prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj, z dopiskiem w temacie Magazynier.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Firma HASO oferuje kompleksowe rozwiązania w świadczeniu profesjonalnych usług związanych z opracowaniem i wdrażaniem nowych systemów z zakresu automatyki przemysłowej, górnictwa i gazownictwa. Działając od 1990 roku wypracowaliśmy wysoką pozycję na rynku, a nasza marka kojarzy się z profesjonalizmem i wysoką jakością oferowanych usług i produktów.

Przewiń do profilu firmy