Specjalista ds. Przygotowania Produkcji

Michael Page

  • Radom

    Radom, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Rekrutujemy dla

Nasz Klient jest Generalnym Wykonawcą działającym w budownictwie infrastrukturalnym, kolejowym, kubaturowym i inżynieryjnym.

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie kierownictwa projektu w procesie przygotowania produkcji, zakupów

  • Kontrola nad przedmiarowaniem

  • Analiza techniczna dokumentacji

  • Przygotowanie i wysyłanie zapytań ofertowych zgodnie z harmonogramem zakupów

  • Weryfikacja, porównywanie i analiza ofert

  • Techniczne przygotowywanie umów

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Dwa lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Obsługa platformy Sharepoint

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego - mile widziane

  • Umiejętności analityczne, sumienność, skrupulatność

  • Komunikatywność

Pracodawca oferuje

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • bogata oferta szkoleń

  • prywatna opieka medyczna dla Pracownika i Jego rodziny

  • karta multisport, bilety do kina

Benefity

  • dodatkowe świadczenia socjalne