Oferta pracy

Specjalista ds. Przygotowania Produkcji

Klimat Solec Sp. z o.o.O firmie

Klimat Solec Sp. z o.o.

Nadborna 2A

Solec Kujawski

KLIMAT SOLEC jest generalnym wykonawcą instalacji sanitarnych i automatyki. Realizujemy kompleksowe inwestycje
z zakresu m.in.: wentylacji, klimatyzacji, ogrzewania oraz instalacji przemysłowych. Jesteśmy producentem elementów wentylacyjnych, oddymiających oraz automatyki. Do swojego zespołu poszukujemy osób ambitnych, które chcą się realizować i aktywnie uczestniczyć
w rozwoju naszej firmy.

Obecnie rekrutujemy na stanowisko:

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie dokumentacji produkcyjnej na podstawie rysunków instalacji wentylacji zgodnie z procedurami obowiązującymi w firmie (praca w systemie ERP),
  • optymalizacja materiałów produkcyjnych,
  • udzielanie pomocy technicznej pracownikom produkcyjnym w trakcie realizacji zamówienia,
  • koordynowanie realizacji zlecenia oraz zamawianie wymaganych materiałów.

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie min. średnie techniczne,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego i budowlanego,
  • umiejętność posługiwania się programem AutoCAD oraz pakietem Office,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku oraz podstawy języka angielskiego.

W zamian za zaangażowanie
w pracę oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • ubezpieczenie grupowe
  • benefity
  • nagrody za
    staż pracy
  • dużą samodzielność
  • dogodne
    godziny pracy
  • możliwość
    rozwoju zawodowego
    w polskiej firmie
  • uczestnictwo
    w ciekawych projektach, również międzynarodowych
  • przyjazną atmosferę
    w pracy

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy