Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
UNIDEX J.Kania J.Wiktor Spółka jawna

Specjalista ds. przygotowania produkcji

UNIDEX J.Kania J.Wiktor Spółka jawnaO firmie

295E

Straszęcin (pow. dębicki)

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie struktur materiałowych i praca w systemie ERP

  • Wprowadzanie i zamykanie zleceń w systemie ERP

  • Tworzenie planów produkcyjnych oraz kontrola ich realizacji

  • Planowanie i wdrażanie procesów optymalizujących produkcję

  • Przygotowywanie niezbędnych raportów i zestawień

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane zarządzanie produkcją, mechanika i budowa maszyn, inżynieria produkcji, technologia)

  • Znajomość rysunku technicznego i obsługi programów CAD 3D (mile widziana znajomość Solid Edge)

  • Umiejętność planowania, analizy danych, wyciągania wniosków

  • Umiejętność pracy w zespole, aktywność w działaniu

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Możliwość rozwoju zawodowego

Firma Unidex powstała w 1992 roku, bazując na długoletnich doświadczeniach w branży chłodniczej, sięgającemu 1980 roku. Założycielami są inżynierowie – długoletni pracownicy zakładu zajmującego się produkcją maszyn do przetwórstwa żywności.

Zakres działalności firmy to przede wszystkim projektowanie, produkcja oraz montaż u klienta fluidyzacyjnych tuneli zamrażalniczych (IQF) przeznaczonych do zamrażania owoców, warzyw, mięsa i drobiu, ryb oraz owoców morza.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje