Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Przygotowania Produkcji

Adient Poland - Świebodzin

  • Zachodnia 78, Świebodzin
    Świebodzin, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Zachodnia 78

Świebodzin

Twój zakres obowiązków

  • uczestnictwo w planowaniu procesów produkcyjnych (tj. layout, flowchart, kalkulacja produktu, FMEA, listy materiałów, sposoby pakowania) oraz nadzór nad ich prawidłowym funkcjonowaniem dla powierzonego projektu;

  • planowanie i aktualizacja czasów wytwarzania oraz analiza linii produkcyjnej pod względem wydajności (mapowanie strumienia wartości, określenie wąskich gardeł, określenie głównych problemów, balansowanie linii);

  • uczestnictwo w tworzeniu budżetów inwestycyjnych i nadzór nad ich realizacją;

  • nadzór nad procesem zamawiania maszyn i urządzeń oraz nad wdrażaniem ich do produkcji;

  • prowadzenie list aktywności w zakresie podejmowanych działań;

  • przygotowywanie instrukcji pracy;

  • współpraca z inżynierami i specjalistami przygotowania produkcji z centrali firmy.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowana mechanika i budowa maszyn;

  • min. 5-letnie doświadczenie zawodowe w planowaniu i organizacji procesów produkcji;

  • wiedza na temat metod i technik produkcji, cyklu produkcyjnego i zaopatrzeniowego w branży motoryzacyjnej;

  • praktyczna umiejętność tworzenia i czytania rysunku technicznego;

  • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym w mowie i piśmie;

  • dobra znajomość obsługi komputera, w tym Excel, Word, Power Point, Visio;

  • umiejętność planowania, analizy danych, wyciągania wniosków;

  • umiejętność pracy w zespole, pro-aktywność w działaniu.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • firmowa drużyna sportowa

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • stołówka pracownicza

Największą wartością Adient są nasi pracownicy. To oni kreują jakość, styl i wyjątkowość naszych produktów. Każdego dnia.

Dołącz do Adient.

Aplikacje zawierające CV i list motywacyjny prosimy przesyłać poprzez kliknięcie przycisku Aplikuj teraz.

Jesteśmy jednym z największych dostawców siedzeń samochodowych na świecie, wspierając wszystkich największych producentów w wytwarzaniu różnorodnych typów pojazdów poprzez wysoką jakość, zaawansowane technologie i doskonałe wyniki. Spółka zatrudnia 84 000 pracowników w 238 zakładach produkcyjnych i montażowych zlokalizowanych w 33 krajach.

Przewiń do profilu firmy