Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Przygotowania Produkcji

Adient Poland - ŚwiebodzinO firmie

  • Świebodzin, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Adient Poland - Świebodzin

Zachodnia 78

Świebodzin

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • uczestnictwo w planowaniu procesów produkcyjnych (tj. layout, flowchart, kalkulacja produktu, FMEA, listy materiałów, sposoby pakowania) oraz nadzór nad ich prawidłowym funkcjonowaniem dla powierzonego projektu;
  • planowanie i aktualizacja czasów wytwarzania oraz analiza linii produkcyjnej pod względem wydajności (mapowanie strumienia wartości, określenie wąskich gardeł, określenie głównych problemów, balansowanie linii);
  • uczestnictwo w tworzeniu budżetów inwestycyjnych i nadzór nad ich realizacją;
  • nadzór nad procesem zamawiania maszyn i urządzeń oraz nad wdrażaniem ich do produkcji;
  • prowadzenie list aktywności w zakresie podejmowanych działań;
  • przygotowywanie instrukcji pracy;
  • współpraca z inżynierami i specjalistami przygotowania produkcji z centrali firmy.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowana mechanika i budowa maszyn;
  • min. 5-letnie doświadczenie zawodowe w planowaniu i organizacji procesów produkcji;
  • wiedza na temat metod i technik produkcji, cyklu produkcyjnego i zaopatrzeniowego w branży motoryzacyjnej;
  • praktyczna umiejętność tworzenia i czytania rysunku technicznego;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym w mowie i piśmie;
  • dobra znajomość obsługi komputera, w tym Excel, Word, Power Point, Visio;
  • umiejętność planowania, analizy danych, wyciągania wniosków;
  • umiejętność pracy w zespole, pro-aktywność w działaniu.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • firmowa drużyna sportowa
  • preferencyjne pożyczki
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie dojazdów do pracy
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • stołówka pracownicza

Największą wartością Adient są nasi pracownicy. To oni kreują jakość, styl i wyjątkowość naszych produktów. Każdego dnia.

Dołącz do Adient.

Aplikacje zawierające CV i list motywacyjny prosimy przesyłać poprzez kliknięcie przycisku Aplikuj teraz.

Jesteśmy jednym z największych dostawców siedzeń samochodowych na świecie, wspierając wszystkich największych producentów w wytwarzaniu różnorodnych typów pojazdów poprzez wysoką jakość, zaawansowane technologie i doskonałe wyniki. Spółka zatrudnia 84 000 pracowników w 238 zakładach produkcyjnych i montażowych zlokalizowanych w 33 krajach.

Specjalista ds. Przygotowania Produkcji, Zachodnia 78, Świebodzin