Oferta pracy

Specjalista ds. przygotowania produkcji

Enerko Energy Sp. z o.o.O firmie

  • Szczukowice (pow. kielecki)

    Szczukowice (pow. kielecki), świętokrzyskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Składanie zamówień wyposażenia produkcyjnego u dostawców zgodnie z wytycznymi;

  • Monitorowanie realizacji złożonych zamówień;

  • Tworzenie i prowadzenie polityki zakupowej, negocjacja warunków dostaw;

  • Przyjmowanie towarów do magazynu,

  • Prowadzenie ewidencji magazynowej;

  • Współpraca z innymi działami w zakresie obiegu dokumentów;

  • Prowadzenie dokumentacji związanej z zamawianiem, przyjmowaniem, wydawaniem i inwentaryzowaniem magazynu;

  • Zabezpieczenie procesu technologicznego wykonania części maszyn – analiza zleceń systemu PRODIO ,

  • Nadzór nad ustalonym przebiegiem procesu

  • Przekazywanie części maszyn pomiędzy poszczególnymi stanowiskami produkcyjnymi wyznaczanie priorytetów realizacyjnych

  • Współpraca z operatorami maszyn i monterami – zabezpieczenie w bieżące materiały technologiczne

  • Organizacja stanowisk montażowych ,przygotowywanie gotowych części do montażu

  • Zastępstwo merytoryczne w zespole Zakupów i Logistyki

  • Obsługa administracyjna biura.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie;

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku ;

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point) oraz poczty elektronicznej;

  • Mile widziana dobra znajomość języka angielskiego;

  • Uporządkowanie, bardzo dobra umiejętność organizacji czasu, samodzielność i odpowiedzialność;

  • Wysoka kultury osobistej;

  • Komunikatywność i otwartości w kontaktach z ludźmi;

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę

  • Pakiet świadczeń dodatkowych: dofinansowanie do karty sportowej, ubezpieczenie grupowe dla pracowników i ich

  • Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach

  • Możliwość awansu

  • Dużą samodzielność w działaniu

  • Bezpośrednią komunikację oraz bieżącą informację zwrotną

  • Zespół przyjaźnie nastawionych do siebie ludzi, którzy dbają o dobre relacje, atmosferę w pracy i po niej

Enerko Energy Sp. z o.o.

ENERKO ENERGY Sp. z o.o. jest firmą budowlaną działającą w branży odnawialnych źródeł energii. Zajmujemy się generalnym wykonawstwem elektrowni OZE, dostawą technologii w postaci turbin wodnych, automatyki, budownictwem niskoenergetycznym. Wdrażamy szereg nowych rozwiązań do budownictwa przemysłowego mającego na celu efektywne wykorzystanie energii. Aktualnie poszerzamy nasz obszar działalności i wybudowaliśmy nowy zakład produkcyjny z zapleczem biurowym w Szczukowicach k. Kielc.

Przewiń do profilu firmy