Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. przygotowania produkcji

GOLDBECK COMFORT Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Wapienna 62

Grębocin nad Strugą

Toruń

Twój zakres obowiązków

  • analiza dokumentacji warsztatowej (rysunki techniczne elementów żelbetowych)

  • sporządzenie zapotrzebowania materiałowego niezbędnego do produkcji prefabrykatów

  • przygotowywanie kart technologicznych i dziennych harmonogramów produkcji uwzględniających termin realizacji montażu na budowach

  • ścisła współpraca z działem produkcji w zakresie realizacji ustalonych harmonogramów

  • prowadzenie ewidencji wyprodukowanych elementów

  • generowanie dokumentów PW oraz RW w systemie komputerowym

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe o profilu budowlanym lub ekonomicznym

  • biegła znajomość odczytywania dokumentacji technicznej

  • bardzo dobra znajomość programów komputerowych MS Office i AutoCad

  • umiejętność pracy w zespole

  • efektywność, odpowiedzialność i motywacja do pracy

Mile widziane

  • znajomość j. niemieckiego lub j. angielskiego

To oferujemy

  • pracę w doświadczonym zespole inżynierskim

  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) w międzynarodowej firmie zatrudniającej ponad 10.000 osób

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatki socjalne

  • bardzo cenne doświadczenie zawodowe

  • pracę w przyjaznej atmosferze

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • spotkania i wyjazdy integracyjne

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony towarowe

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • pikniki rodzinne

Od ponad 50 lat zmieniamy branżę budowlaną. Nasz przepis na sukces? Pasja do budowania!

Ale nasza wizja wybiega dalej. Postrzegamy budynki jako produkty, które realizujemy dla naszych klientów z jednego źródła - od projektu, przez produkcję oraz montaż, na usługach eksploatacyjnych kończąc.

Oprócz konstrukcji stalowych i elementów aluminiowych produkujemy również prefabrykowane elementy betonowe. Zalety własnej produkcji są oczywiste: zlecenia możemy realizować wyjątkowo ekonomicznie i szybko, a także stale rozwijać nasze systemy zgodnie z wymaganiami klientów.

Zatrudniamy ponad 10.000 pracowników w około 70 lokalizacjach. Jesteśmy jedną z wiodących firm budowlanych w Europie. Jako lider technologii projektujemy, budujemy, pielęgnujemy i rewitalizujemy nieruchomości szyte na miarę wg naszego własnego systemu. Należą do nich budynki parkingowe, biurowe, logistyczne, produkcyjne i mieszkalne.

GOLDBECK COMFORT w Toruniu oraz Rakowicach Małych k/Lwówka Śl. to firma, która stale się rozwija oraz rozszerza zakres swojej działalności. Aktualnie poszukujemy osoby, która dołączy do naszego działu przygotowania produkcji konstrukcji żelbetowych i jest gotowa na nowe, ambitne wyzwania.

Dowiedz się o nas więcej na naszej stronie goldbeck.pl

Przewiń do profilu firmy