Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Przygotowania Produkcji

GLASS SPACE sp. z o.o.

  • wielkopolskie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Glass Space www.glasspace.eu to młoda i dynamiczna firma, która łączy doświadczenie profesjonalistów z wieloletnią praktyką w projektowaniu, realizacji oraz zaopatrywaniu w specjalistyczne materiały najbardziej prestiżowe, zaawansowane i skomplikowane projekty elewacji na terenie całej Polski oraz za granicą.

Firmę tworzą pasjonaci budownictwa od lat związani z branżą lekkich ścian kurtynowych, elewacji aluminiowo szklanych, fasad szklanych mocowanych punktowo.

Zapraszam do obejrzenia filmu promocyjnego https://vimeo.com/513840459

Twój zakres obowiązków:

  • Sporządzanie przedmiarów i obmiarów robót oraz podstawowych rysunków technicznych,
  • Analiza dokumentacji technicznej,
  • Przygotowanie i wysyłanie zapytań ofertowych,
  • Analiza i porównywanie ofert,
  • Wstępna wycena robót elewacyjnych,
  • Przygotowywanie oraz kontrola zamówień materiałowych.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne w zakresie budownictwa,
  • Doświadczenie w realizacji projektów budowlanych w zakresie realizacji elewacji minimum 2 lata,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Umiejętność pracy w zespole oraz indywidualnej,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
  • Skrupulatność, sumienność, analityczne myślenie,
  • Biegła obsługa komputera (programy min. AutoCAD, pakiet MS Office, MS Outlook),
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego.

To oferujemy:

  • Dużą samodzielność pracy, elastyczny czas pracy
  • Możliwa praca zdalna z wyjazdami na budowę w celu dokonania ewentualnych pomiarów,
  • Stanowisko z perspektywami rozwoju oraz pogłębiania wiedzy merytorycznej,
  • Zdobycie doświadczenia podczas realizacji kontraktów prowadzonych przez firmę o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • Możliwość uzyskania wpisów w książce praktyk do uprawnień wykonawczych.

Ogłoszenie archiwalne