Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. przygotowania produkcji

PRO-TRA BUILDING Sp. z o.o.

5 0006 000 brutto / mies.

aleja Armii Krajowej 62

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie i składanie ofert w imieniu wykonawcy w postępowaniach przetargowych w zamówieniach publicznych

  • Przygotowywanie dokumentacji rozliczeniowej budowy

  • Prowadzenie dokumentacji budowy

  • Sporządzanie wycen i kosztorysów ofertowych

  • Weryfikowanie dokumentacji odbiorowej

  • Prowadzenie kontroli pracy podwykonawców

  • Współpraca z uczestnikami procesu budowlanego

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu budowlanym

  • Dobra znajomość i doświadczenie w zakresie Zamówień Publicznych

  • znajomość procesu budowlanego

  • znajomość kosztorysowania

  • doświadczenie w pracy min. 2 lata na podobnym stanowisku

  • bardzo dobra organizacja czasu pracy

  • odpowiedzialność, rzetelność, zaangażowanie

To oferujemy

W zamian oferujemy ciekawą pracę na samodzielnymi odpowiedzialnym stanowisku w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku oraz dobre warunki płacy, niezbędne narzędzia pracy i benefity (opieka medyczna, karta sportowa. Ubezpieczenia grupowe).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

Zainteresowane osoby uprzejmie prosimy o nadsyłanie aplikacji zawierających życiorys oraz list motywacyjny, wraz z załączoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji za pomocą przycisku aplikowania.