Specjalista ds. przygotowania prognoz popytu, sprzedaży dla głównych klientów

Eveline Cosmetics Spółka Akcyjna Sp.k.O firmie

  • Lesznowola (pow. piaseczyński)
    Lesznowola (pow. piaseczyński), mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Prognozowanie popytu na poziomie produktów, kategorii i kanałów sprzedaży (offline-online) z uwzględnieniem promocji, sezonowości, wdrożeń nowych produktów;
  • Wsparcie planistów operacyjnych pod kątem prawidłowego zamawiania towaru;
  • Współpraca przy wprowadzaniu nowych i wycofywaniu starych produktów;
  • Proaktywna praca z zapasem i budżetem zakupów;
  • Udział w projektach rozwojowych na styku Łańcucha Dostaw i IT;
  • Przygotowywanie analiz dotyczących prognoz, wyników oraz zamówień;

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe: preferowane kierunki: Logistyka, Ekonomia
  • Minimum 2 lata doświadczenia w zakresie planowania popytu, łańcucha dostaw;
  • Umiejętność analizowania danych, wyciągania wniosków i tworzenia prognoz, tworzenie i wdrażanie procesów z obszaru planowania i operacji;
  • Rozwinięte zdolności komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole;
  • Bardzo dobra znajomość i obsługa: Excel, Access
  • Doświadczenie w pracy z systemami prognostycznymi;
  • Mile widziana znajomość systemu Microsoft Dynamics AX

Odpowiedzialność za

  • zapewnienie wysokiej dostępności produktów w Magazynie Centralnym, przy zachowaniu optymalnej struktury zapasu i realizacji celów rotacyjnych Firmy;
  • dokonywanie cyklicznych analiz struktury zapasu i inicjowanie działań naprawczych;
  • tworzenie wspólnie z Key Account Manger’ami planów sprzedaży oraz harmonogramu dostaw dla produktów sezonowych i akcyjnych, towarowanie sklepów w nowości

Specjalista ds. przygotowania prognoz popytu, sprzedaży dla głównych klientów, Lesznowola (pow. piaseczyński)