Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Przygotowywania Inwestycji

Biuro Studiów i Projektów Energetycznych "Energoprojekt Poznań" S.A.

  • Piekary 19, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Piekary 19

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie dokumentacji w ramach procedur formalno-prawnych związanych

  • z realizacją umów projektowych w obszarze elektroenergetyki (linie, stacje) dla uzyskania wszelkich decyzji i pozwoleń w celu rozpoczęcia i prowadzenia inwestycji oraz pozyskanie ostatecznych decyzje i pozwoleń,

  • pozyskiwanie map, wypisów i wyrysów z ewidencji gruntów oraz innych opracowań niezbędnych do realizacji projektu,

  • koordynowanie procesu uzyskiwania wszelkich pozwoleń i decyzji administracyjnych,

  • uzgodnienia i współpraca z organami administracji publicznej,

  • przygotowanie ofert i porozumień oraz przeprowadzanie negocjacji z właścicielami nieruchomości,

  • przygotowywanie projektów aktów notarialnych,

  • współpraca w wyszukiwaniu i wstępna ocenie lokalizacji inwestycji,

  • współpraca z podmiotami zewnętrznymi, zaangażowanymi w realizację projektu,

  • współpraca z komórkami wewnętrznymi.

Nasze wymagania

  • znajomość przepisów: Kodeksu Postępowania Administracyjnego, Prawa budowlanego, Ustawy o Planowaniu i Zagospodarowaniu Przestrzennym, Prawa Zamówień Publicznych,

  • komunikatywność, umiejętność współpracy w zespole,

  • dobra organizacja pracy, terminowość,

  • znajomość MS Office,

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin w firmie

  • o ugruntowanej pozycji na rynku energetycznym,

  • rozwój zawodowy zgodny z profilem działalności,

  • elastyczne godziny pracy,

  • przyjazną atmosferę pracy,

  • pracę od zaraz w centrum Poznania.

Oferty zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy kierować poprzez przycisk aplikuj.