Oferta pracy

Specjalista ds. przygotowywania ofert

Park MO firmie

Park M

Park-M

Brzezna (pow. nowosądecki)

Park-M – jesteśmy liderem na rynku architektury krajobrazu w Polsce. Zatrudniamy ponad 500 pracowników i od ponad 20 lat budujemy oraz rewitalizujemy prestiżowe miejsca przestrzeni publicznej w kraju. Z pasją, wiedzą, kompleksowo. Nasz sukces zawdzięczamy ludziom oraz uniwersalnym wartościom takim jak współpraca, szacunek i jakość. Szczycimy się stałym zespołem doskonałych specjalistów, inżynierów budownictwa, architektury, ogrodnictwa i pracowników technicznych. Posiadamy profesjonalną bazę sprzętową pozwalającą na mierzenie się z ambitnymi projektami oraz umożliwiającą nam prowadzenie prac w efektywny sposób. Naszą ambicją jest stworzenie specjalistycznej firmy zajmującej się nie tylko architekturą krajobrazu i budownictwem ekologicznym, ale także kompleksową obsługą kontraktów usługowych w zakresie utrzymania zieleni z placówkami zlokalizowanymi w największych miastach Polski.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Brzezna
Park-M to:
  • 25 LAT DOŚWIADCZENIA
  • 500 WYKWALIFIKOWANYCH PRACOWNIKÓW
  • 45 HEKTARÓW PRODUKCYJNYCH
  • 9 RYNKÓW ZAGRANICZNYCH
  • 2000 PROJEKTÓW W CAŁEJ POLSCE
Nasze przykładowe realizacje:
  • NABRZEŻE RZEKI OŁAWY WE WROCŁAWIU
  • PARK IM. MIECZYSŁAWA DUKIETA W KRYNICY ZDRÓJ
  • OGRODY DOLNE ZAMKU KRÓLEWSKIEGO W WARSZAWIE

Dowiedz się więcej na temat naszej firmy: STRONA

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • przygotowywanie i wycena kosztorysów projektowych i inwestycyjnych w zakresie architektury krajobrazu (w tym prace budowlane, ogrodnicze itp.)
  • weryfikacja dokumentacji technicznej, przygotowywanie założeń technicznych dla potrzeb realizacji inwestycji, zapisów SIWZ oraz dokumentacji projektowej oraz przygotowywanie budżetów inwestycji;
  • współpraca z komórkami merytorycznymi w zakresie przygotowania dokumentacji przetargowej;
  • monitorowanie ogłoszeń przetargowych oraz kompleksowe przygotowywanie oraz sporządzanie pełnej dokumentacji dotyczącej procesu przetargowego,
  • monitorowanie formalnej realizacji kontraktów.

NASZE OCZEKIWANIA:

  • min. 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku związanym z przygotowaniem ofert przetargowych,
  • znajomość prawa zamówień publicznych i procedur administracyjnych w zakresie realizacji inwestycji,
  • dobrze rozwinięte umiejętności negocjacyjne,
  • mile widziana znajomość branży usług budowlanych, ogrodniczych, komunalnych i pokrewnych,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • samodzielność, dokładność, rzetelność, obowiązkowość, uczciwość, lojalność,
  • dobra organizacja pracy własnej, sumienność, terminowość, dokładność i umiejętność pracy pod presją czasu i w trudnych warunkach,
  • dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie MS Excel), AutoCAD oraz programów kosztorysowych,
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub języka rosyjskiego,
  • mile widziane wykształcenie wyższe (budownictwo, architektura krajobrazu, ogrodnictwo, leśnictwo, ochrona środowiska lub pokrewne).

OFERUJEMY:

  • samodzielne stanowisko specjalistyczne z istotnym wpływem na rozwój firmy, pracę w oparciu o umowę o pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie,
  • wynagrodzenie stałe oraz system motywacyjny uzależniony od wyników sprzedaży oraz efektywności wykonania powierzonych zadań,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • możliwość podnoszenia swoich kompetencji zawodowych,
  • z naszej strony zadbamy nie tylko o Twój rozwój i bezpieczeństwo, ale także o Twoich bliskich poprzez atrakcyjny pakiet socjalny (m.in. możliwość skorzystania z dofinansowania prywatnej opieki medycznej obejmujących zarówno Pracownika, jak i Jego najbliższych, możliwość skorzystania z oferty dodatkowego ubezpieczenia tzw. NNW).

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w ramach rekrutacji (w tym w zakresie mojego CV) w celu wykorzystania w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Park-M Krzysztof Mróz (a w przypadku wyrażenia w/w zgody na udostępnienie danych -> także przez podmioty wchodzące w skład Grupy Park-M). Oświadczam, że zostałam/em poinformowany o dobrowolności zgody, możliwości i sposobie jej wycofania w każdej chwili, a także konsekwencjach wycofania zgody.*

Wyrażam zgodę na udostepnienie przez Park-M Krzysztof Mróz do Park-M sp. z o.o., BKW Usługi Komunalne sp. z o.o., Park-M Poland sp. z o.o. oraz Park-M Produkcja Roślin Krzysztof Mróz podanych przeze mnie (do celów rekrutacyjnych) danych osobowych (a w przypadku wyrażenia zgody na wykorzystanie danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych - także w tym celu). Oświadczam, że zostałam/em poinformowany o dobrowolności zgody, możliwości i sposobie jej wycofania w każdej chwili, a także konsekwencjach wycofania zgody.*
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy