Oferta pracy

Specjalista ds. Przygotowywania Produkcji

PREFAB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

PREFAB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Wiewiórcza 111

Białystok

Jesteśmy ambitną firmą o niepodważalnym potencjale technologicznym i produkcyjnym. W naszym portfolio znajdują się produkty branży budowlanej, tj. kostka brukowa, prefabrykaty betonowe, ogrodzenia modułowe. W związku z ciągłym rozwojem przedsiębiorstwa poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • nadzorowanie gospodarki magazynowej firmy
  • bieżący kontakt z dostawcami surowców
  • tworzenie zleceń produkcyjnych
  • monitorowanie stanu zapasów
  • codzienna kontrola oraz monitoring zgodności wykonania planu produkcji oraz odchyleń od jego realizacji
  • tworzenie statystyk dotyczących zrealizowanej produkcji, stanu zapasów półproduktów i produktów gotowych
  • prowadzenie statystyk i sporządzanie raportów dotyczących planów produkcji
  • nadzór nad stanem realizacji zaplanowanej produkcji
  • współpraca z innymi działami w firmie

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • min. 2-letnie doświadczenie pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem zapasami
  • znajomość procesu planowania produkcji
  • dobra organizacja pracy
  • komunikatywność, samodzielność
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • biegła obsługa MS Excel
  • mile widziana znajomość programu Comarch XL bądź innych programów sprzedażowych

Co oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
  • atrakcyjny system wynagrodzenia
  • możliwość rozwoju swoich kompetencji i umiejętności
  • wynagrodzenie dodatkowe związane z wynikami w pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy