Specjalista ds. Public Relations i Marketingu

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 23.11.2018
  • Ważna jeszcze 7 dni (do 23.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Polski Związek Firm Deweloperskich to Związek Pracodawców
    a jednocześnie największa organizacja branżowa zrzeszająca ponad 170 deweloperów z całej Polski budujących mieszkania, centra handlowe, biurowce, hotele i parkingi.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • planowanie budżetów związanych z działaniami PR i marketingu
    • obsługa medialna, tworzenie komunikatów prasowych, budowanie kontaktów z dziennikarzami
    • budowanie wizerunku organizacji
    • tworzenie i realizacja planów komunikacji zewnętrznej i wewnętrznej
    • projektowanie i nadzorowanie kampanii reklamujących wydarzenia PZFD
    • tworzenie materiałów reklamowych, promocyjnych i informacyjnych
    • tworzenie i montaż filmów z wydarzeń organizowanych przez PZFD
    • prowadzenie strony www oraz kanałów społecznościowych
    • monitorowanie parametrów ilościowych i jakościowych ruchu na stronie pzfd.pl oraz stronach eventowych
    • redakcja kwartalnika Vademecum Dewelopera
    • przygotowywanie newsletterów
    • promocja studiów deweloperskich
    • przygotowywanie Grup Marketingowych
    • koordynacja pracy agencji wykonawczych, drukarni itp.
    • obsługa mapy inwestycji
    • organizacja eventów

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe (preferowane: marketing, ekonomia lub zarządzanie)
    • minimum 2-letnie doświadczenie w prowadzeniu działań i kampanii marketingowych lub public relations (preferowane: branża deweloperów mieszkaniowych lub komercyjnych)
    • praktyczna znajomość zagadnień public relations i marketingowych
    • perfekcyjna znajomość języka polskiego – „lekkie pióro” , umiejętność poprawnego redagowania tekstów w języku polskim, twórcze podejście do pracy (warunek konieczny)
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • znajomość obsługi programów graficznych i programów do montażu filmów
    • praktyczna znajomość Google Analytics i Freshmail
    • kreatywność i przejawianie inicjatywy w szukaniu nowych rozwiązań oraz zainteresowanie nowoczesnymi trendami w komunikacji
    • bardzo dobra znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office oraz biegłość poruszania się w Internecie
    • nastawienie na osiągnięcie założonego celu
    • samodzielność, dokładność i systematyczność w wykonywaniu obowiązków
    • umiejętność pracy pod presją czasu

    Oferujemy:

    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
    • Narzędzia pracy
    • Możliwość uczestnictwa w strategicznych projektach
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV + krótki list motywacyjny) za pomocą przycisku ,,aplikuj" w tytule maila: „Praca Specjalista ds. Public Relations I Marketingu” do dnia 6 grudnia 2018 roku. W razie pytań dotyczących oferty proszę o kontakt z Rafałem Kus – zastępcą dyrektora generalnego

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie aktualnej oraz przyszłej rekrutacji prowadzonej przez Polski Związek Firm Deweloperskich, ul. Puławska 2, 02-566 Warszawa, na podstawie art. 23.3. ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U.  z 2014 r. poz. 1182). Jednocześnie wiem, że podanie danych jest dobrowolne oraz że mam prawo kontroli przetwarzania danych, które mnie dotyczą, prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania”

    bottom