Ta oferta pracy jest nieaktualna od 197 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Public Relations

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 06.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Do Działu PR grupy kapitałowej, skupiającej podmioty z branży deweloperskiej oraz finansowej (w tym spółki publiczne), poszukujemy zaangażowanej, energicznej i kreatywnej osoby, która obejmie stanowisko:

    Specjalisty ds. public relations
    Miejsce pracy: Kraków
    Region: małopolskie
    Nr ref: SPR/Kraków/12/2017/P

    Zadania:

    • udział w tworzeniu i implementacji strategii komunikacji grupy kapitałowej
    • działania informacyjne przy wykorzystaniu różnych kanałów komunikacji
    • samodzielne tworzenie szerokiego spektrum tekstów nt. działalności grupy kapitałowej, skierowanych do jej interesariuszy
    • aktywny udział w prowadzeniu biura prasowego
    • aktywność w kanałach social media
    • poszukiwanie niestandardowych możliwości budowania wizerunku

    Wymagania:

    • doskonała znajomość języka polskiego oraz umiejętność pisania tekstów (tzw. „lekkie pióro”)
    • 2-3 letnie doświadczenia w dziale komunikacji / PR
    • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point)
    • umiejętność szybkiego i dynamicznego działania
    • znajomość języka angielskiego
    • umiejętności komunikacyjne, kreatywność, elokwencja, dbałość o detale
    • odpowiedzialność, zaangażowanie, dobra organizacja pracy, samodzielność, wychodzenie z inicjatywą
    • dodatkowym atutem będzie znajomość programów graficznych oraz branży deweloperskiej/finansowej

    Oferujemy:

    • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się grupie kapitałowej, będącej liderem w swojej branży
    • możliwość rozwoju przez udział w realizacji interesujących projektów
    • szeroki wachlarz benefitów pracowniczych
    • wymagające, ale przyjazne środowisko pracy

    Wszystkich zainteresowanych, spełniających postawione wymagania, prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego (aplikacje bez listu motywacyjnego nie będą rozpatrywane), klikając w przycisk aplikowania.