Oferta pracy

Specjalista ds. Public Relations

AHAVA PR sp. z o.o.O firmie

AHAVA PR sp. z o.o.

Mikołaja Kopernika 37

Łódź

AHAVA PR to niezależna, butikowa agencja kreatywna, w której projektujemy strategie, kreujemy wizerunek i zarządzamy marką osobistą, wykorzystując najbardziej efektywne narzędzia. Tworzymy skuteczną komunikację opartą na zrozumieniu stylu życia oraz potrzeb grup docelowych. Dążymy do tworzenia strategii i contentu, bazujących na budowaniu zaangażowania – zarówno mediów, jak i konsumentów.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej agencji, poszukujemy Specjalisty ds. komunikacji PR-owej.

Jakie będziesz miał/a zadania?

  • Opracowywanie i realizacja strategii PR.
  • Przygotowywanie harmonogramów media relations.
  • Budowanie i utrzymywanie stałych kontaktów z dziennikarzami.
  • Aktualizowanie bazy mediów.
  • Redagowanie materiałów prasowych.
  • Organizacja eventów dla mediów i influencerów.
  • Analizowanie trendów i implementowanie ich do realizowanych działań.
  • Udział w tworzeniu ofert dla Klientów.
  • Tworzenie prezentacji multimedialnych i raportów.

  • Masz minimum roczne doświadczenie w agencji PR-owej lub Marketingowej.
  • Znasz pojęcia z branży finansowej i budowlanej.
  • Masz doświadczenie w pracy z Klientem i znasz techniki negocjacyjne.
  • Lubisz pisać i masz lekkie pióro.
  • Jesteś odpowiedzialny i cenisz sobie profesjonalizm.
  • Jesteś gotowy na nowe wyzwania.

Co oferujemy?

  • Pracę z największymi firmami o zasięgu krajowym i międzynarodowym.
  • Stabilne zatrudnienie w pełnym pasji zespole.
  • Szansę na rozwój.
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i wiedzy.
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę.
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów.
  • Świetną atmosferą.
  • Służbowy telefon oraz laptop.
  • Miejsce pracy w centrum Łodzi.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy