Specjalista ds. Public Relations

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 11.02.2019
  • Ważna jeszcze 22 dni (do 13.03.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Wierzymy w potęgę spotkań, dlatego organizujemy je nieprzerwanie od blisko 100 lat łącząc ze sobą ludzi z całego świata. Cenimy kompetencje, stąd w naszym portfolio jest aż 100 imprez targowych. Lubimy się też dobrze bawić, dlatego z powodzeniem organizujemy autorskie mega eventy dla fanów lotnictwa, motoryzacji, gier komputerowych i jeździectwa.
    Aktualnie poszukujemy Kandydatek i Kandydatów na stanowisko

    Miejsce pracy: Poznań

    Opis stanowiska:

    Na stanowisku Specjalisty pojawią się zadania z obszarów:

    # projektowanie i realizacja kampanii marketingowych

    # brand marketing

    # copywriting

    # komunikacja elektroniczna

    # CMS

    Wymagania:

    Jest to wymarzona praca dla osób:

    • mających doświadczenie we wskazanych powyżej obszarach
    • nastawionych na tworzenie i kreację
    • lubiących pracę z ludźmi i dla ludzi
    • potrafiących dzielić czas na różne zadania projektowe
    • doświadczonych w biznesowym osadzaniu podejmowanych działań

    Oferujemy:

    • interesujący pakiet socjalny ( m.in. paczki dla pracowników i ich dzieci z okazji świąt, dofinansowanie do obozów kolonii dla dzieci)
    • prywatne ubezpieczenie medyczne dla pracowników i ich rodzin
    • stabilne zatrudnienie, pracę do której przychodzi się chętnie, bo jesteśmy fajną ekipą :)
    • dodatkowy system premiowania powiązany z wynikami zespołu
    • umowę o pracę na pełny etat
    • Pracowniczy Program Emerytalny
    • wynagrodzenie zawsze na czas na koncie
    • program MultiSport
    • dodatkowe ubezpieczenia grupowe
    • parking na terenie MTP
    • obiady dofinansowane przez pracodawcę

    Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV.

    Administratorem danych osobowych są Międzynarodowe Targi Poznańskie z siedzibą w Poznaniu, ul. Głogowska 14. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z rekrutacją opisaną powyżej, do momentu 3 miesiące po dacie wygaśnięcia ogłoszenia rekrutacyjnego na portalu pracuj.pl. Reklamacje i sprzeciwy dotyczące przetwarzania danych osobowych w serwisie należy zgłaszać drogą elektroniczną na adres e-mail: [email protected] (Inspektor Ochrony Danych). W razie takiej konieczności dane mogą być udostępniane wyłącznie podmiotom współpracującym z Administratorem w celu rekrutacji.  Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania,  wycofania zgody lub wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz prawo do przenoszenia danych osobowych.  Zapewniamy, że dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich przypadkowym czy umyślnym zniszczeniem, przypadkową utratą, zmianą, nieuprawnionym ujawnieniem, wykorzystaniem czy dostępem, zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi przepisami.