Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. public relations

MAKSIMUM Sp. z o.o. HOLDING S.K.A.O firmie

  • śląskie

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie projektów PR

  • Pisanie tekstów informacyjnych, promocyjnych i marketingowych

  • Współtworzenie strategii marketingowej

  • Podejmowanie nowych działań i aktywności marketingowych

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Wykształcenie wyższe (dziennikarstwo, nauki społeczne, marketing)

  • Wyobraźnia, kreatywność, znajomość trendów,

  • Chęć zdobywania nowych doświadczeń, dyspozycyjność

To oferujemy

  • Ciekawe projekty

  • Stabilność zatrudnienia

  • Przyjazne środowisko pracy

MAKSIMUM Sp. z o.o. HOLDING S.K.A.

OPAL Maksimum Holding

jest jedną z największych śląskich firm działających na rynku nieruchomości komercyjnych przede wszystkim na terenie Aglomeracji Śląskiej.

Specjalizuje się zarówno w obrocie nieruchomości jak i w prowadzeniu inwestycji.

Jedną z ważniejszych działalnością firmy jest rewitalizacja obiektów zabytkowych i poprzemysłowych.

Za sprawą wdrażanych projektów inwestycyjnych firmy OPAL - zmienia się wizerunek Śląska.

Przewiń do profilu firmy